Пластика вуздечки крайньої плоті в Києві (метро Виставковий центр)

Можливо, вас цікавлять лікарі андрологи біля зуп. метро Виставковий центр
Пластика вуздечки крайньої плоті «Доктор Сэм (Doctor Sam), клиника на Ломоносова» 3000 грн
Пластика вуздечки крайньої плоті «ЭвоКлиник (EvoClinic), медицинский центр» 3840 грн
Знайдена 1 клініка

Сб
Олеся
Была сегодня на приёму у доктора Сусак Камиллы. Очень профессиональный и деликатный подход к осмотру, компетентный специалист. Дальнейшее лечение планирую именно у неё. P.S.: на ресепшене встретила очень приятная девушка)
Павел
Отличные специалисты, сделали УЗИ, проконсультировали, помогли. Никаких очередей ил задержек, всё четко и понятно. Дальнейшее лечение планирую проходить тоже тут.
Юлія
Була на прийомі в гінеколога Коваленко О.Г - адекватний спеціаліст, професійний підхід Сама клініка дуже сподобалась - привітний персонал, працюють професіонали!! Все супер! Рекомендую!!!!!!! Я і надалі за необхідністю звертатимусь саме до цієї клініки і її спеціалістів!!!
Раиса
Дуже хороший фахівець! Неодноразово приходила до неї на консультацію. Лікар дуже добре ставиться до пацієнтів. Уважно їх слухає, та обстежує. Я не є виключенням. ЇЇ призначення, завжди ефективно мені допомагають. Рекомендую!
Київ вул. Щекавицкая 9А
м.Выставочный центр 18 4
Сучасний медичний центр "EvoClinic" займається лікуванням пацієнтів за напрямками: гінекологія, урологія, естетична хірургія і естетична дерматологія. Тут працюють професіонали, лікарі вищої категорії: хірург-онколог, акушер-гінеколог, уролог, анестезіолог-реаніматолог, хірург.

Пластика вуздечки крайньої плоті в лікарнях в інших районах Києва

8,3
Київ пр-т Миру, 19/18
м.Дарница 22 7 м.Левобережная 18 7
Приватна клініка "Медична Допомога" — це багатопрофільний медичний заклад, в якому послуги надають кваліфіковані фахівці. Багато лікарів приватної клініки "Медична Допомога" — діючі члени профільних національних асоціацій.
  • Кругове висічення крайньої плоті (циркумцизіо, без вартості анестезії) 750
  • Хірургічне висічення короткої вуздечки статевого органу 3 680
Київ вул. Урлівська, 40
м.Осокорки 26 9 м.Позняки 27 8
  • Висічення короткої вуздечки статевого члена (без вартості анестезії) 3 000
  • пластика вуздечки 2 500
Київ вул. Володимира Винниченка, 14
м.Лукьяновская 19 5 м.Контрактовая площадь 34 15
Медична клініка «Дерматовенерологія» - це багатопрофільний медичний центр, в якому надається широкий спектр послуг. У медичному закладі працюють фахівці з десятьох медичних дисциплін: акушери-гінекологи, урологи, проктологи, дерматовенерологи, невропатологи, гастроентерологи, терапевти, кардіологи, ендокринологи, спеціалісти з функціональної та ультразвукової діагностики.
  • Висічення вуздечки 1 800
Сеть Агапит