Лікування контактного дерматиту в Києві (метро Вокзальна)

Можливо, вас цікавлять лікарі алергологи біля зуп. метро Вокзальна
Лікування контактного дерматиту «Аллерголог, медицинский центр на Правом берегу» 580 грн
Лікування контактного дерматиту «Клиника доктора Василевича» 3700 грн
Знайдено 3 клініки

Сб Нед Цілодобово
Маюсь аллергией с самого детства, сказали что все, лечить бесполезно. Но после лечения в этой клинике мне заметно стало лучше. Спасибо вам!
Лилит
Хочу оставить самый лучший отзыв о приеме у данного врача! Я получила ответы на все вопросы, а также детальное назначения. В целом атмосфера очень приятная, а не больничная, а более дружественная. Надеюсь, лечение даст хороший результат. Спасибо.
Анстасия
Лікар дуже уважний, відразу знайшов підхід до дитини. Вислухав всі скарги , повністю оглянув дитину. Надав усі необхідні рекомендації, призначила лікування. Прийомом, як і лікарем залишились дуже задоволені. Обов'язково прийдемо ще!
Яна
Лучшего врача-гинеколога я ещё не встречала!!!! Я благодарна, что 12 лет назад меня свела с ней судьба ( была проблема с вынашиванием)!!! Моей доченьке уже 11 лет!!! Спасибо Вам Ксения Александровна!!! Очень жаль, что наш город остался без такого профессионала!!!! Я очень скучаю!!!!
Київ вул. В'ячеслава Чорновола, 25
м.Лукьяновская 16 5 м.Вокзальная 23 11 м.Площадь Украинских героев 43 20
Основний напрямок діяльності медичного центру «Алерголог» - педіатрія та алергологія. Даний спеціалізований центр з лікування алергічних недуг надає такі послуги: консультації алерголога для дітей і дорослих, 2 комплексних програми педіатричної допомоги, педіатричний прийом як амбулаторно, так і вдома; патронаж новонародженого; надання екстреної медичної допомоги; інгаляції і масаж; ультразвукова діагностика
Добробут
Київ вул. Сім'ї Ідзиковський (Мішина), 3 , Чоколівка
м.Вокзальная 41 13 м.Демеевская 66 18
Лікувально-діагностичний центр для дітей та дорослих "Добробут" спеціалізується на наданні всебічної медичної допомоги пацієнтам будь-якого віку. Серед провідних напрямків: комплексна діагностика організму, консультативний прийом лікарів різних спеціальностей, невідкладна екстрена допомога, лікування у стаціонарі, реанімація.
4,3
Київ вул. А. Шовкуненка, 3
м.Вокзальная 19 9 м.Олимпийская 45 22
Медичний заклад є багатопрофільним. Воно об'єднує фахівців різних спеціалізацій. У клініці доктора Василевича пацієнт має можливість вибрати контрактну або безконтрактний схему лікування.