Видалення чужорідного тіла з вуха в Києві (метро Васильківська)

Можливо, вас цікавлять лікарі отоларингологи біля зуп. метро Васильківська
Удаление инородного тела из уха «Мамин Дом на Академика Вильямса» 300 грн
Удаление инородного тела из уха «Медицинский центр «Клиника Нова» м. Васильковская» 150 грн
Знайдено 3 клініки

Огромное спасибо детскому лору Харченко Елене! Очень внимательна, тактична и профессиональна!
Особлива поліклініка. Де по справжньому дбають про здоров'я пацієнтів. Довіряємо 2х діток саме педіатрам Стойко, Кошиль, Самошина. У наш час це просто рідкість, де доступні ціни і високий сервіс. Цінуємо і любимо все тут.
Отличный врач! Всегда внимательно осматривает деток,понятно объясняет,аргументирует свои назначения.Я ему доверяю.
В детской клинике "Френдлик" на Максимовича работает квалифицированный логопед. Благодаря ему теперь наш сын имеет чистую речь, и идет в школу уверенным в себе. Огромное вам спасибо за помощь.
Мамин Дом на Академіка Вільямса – це медичний центр для дітей від народження до 18 років. У поліклініці є комплексні лабораторні дослідження, консультації вузьких фахівців, вакцинація не тільки для дітей, а й дорослих.
  • Видалення (діставання) чужорідного тіла з вуха 300
Київ вул. Максимовича, 3 Д
м.Васильковская 8 2 м.Выставочный центр 21 4
Френдлік на Максимовича — це сучасна дитяча клініка, що спеціалізується на діагностиці та терапії загальних захворювань. Оновлене обладнання в поєднанні з авторськими схемами лікування, дозволяє усувати хвороби будь-якої складності. У клініці ведеться прийом пацієнтів з народження.
6,7
Київ вул. Практична, 3-А