Лікування депресії в Києві (метро Університет)

Можливо, вас цікавлять лікарі психотерапевти біля зуп. метро Університет
Знайдено 3 клініки

Владимир
Прекрасный специалист. Думал, ну чего мне такого скажет другой человек, пусть даже и врач. А оказалось, суть была даже не в этом. Теперь я по-другому смотрю на мир, да и на себя тоже. Спасибо огромное!
Нина
Отличный врач!
Юрий
Хороший психолог!
Юрий
Очень доволен. Все по сути. Буду ходить.
Київ вул. Володимирська, 61/11 (пов. 6, оф. 47) , Паньківщина
м.Театральная 9 3 м.Площадь Украинских героев 13 2 м.Университет 7 3
Дмитро Шевченко - практикуючий психолог, психотерапевт. Спеціалізується в Когнітивно-Поведінковій Терапії (КПТ) і Терапії Прийняття та Відповідальності - Acceptance and Commitment Therapy (ACT). Диплом Master of psychology 2011 рік, випускник першого потоку ACT Immersion від творця ACT Стівена Хайеса. Проводить консультації в м.Києві та онлайн. Спеціалізується на лікуванні тривожного розладу особистості, панічних атак, ОКР, депресії, безсоння, стресу, фобій, страхів, ревнощів, невпевненості. Проводить індивідуальні консультації.
Багатопрофільний медичний центр "Медіса" почав свою роботу в 1991 році. Серед основних профілів установи — стоматологія, гомеопатія і косметологія.
4,3
Спеціалізований медичний заклад "Приватний кабінет психолога Климова К.В." практикує позбавлення від різних порушень психічного здоров'я людини. Лікар застосовує закордонні та власні методики лікування пацієнтів. Приймає лікар: Климов Константин Владимирович