Зняття швів в Києві (метро Тараса Шевченко)

Можливо, вас цікавлять лікарі травматологи біля зуп. метро Тараса Шевченко
Зняття швів «Virtus (Виртус)» 350 грн
Зняття швів «Виктория, клиника генетики репродукции» 130 грн
Знайдено 2 клініки

Сб
Саша
Был в клинике - все понравилось. От сервиса до назначения доктора. Спасибо!
Надя
Була моїм лікарем ще вТернополі.Дякуючи їй і клініці в якій вона працювала у мене є 9-річний син
Юля
Марущак Елена Васильевна Дуже хороший ликарь і людина Дай Бог ей здоровья
Обращаюсь только к Анне Евгеньевне, лучше УЗД специалистов не встречала,, всем рекомендую, хожу сама и буду водить к ней своих детей в будущем. Очень рада знакомству с Анной Евгеньевной прекрасным специалистом и человеком с большой буквы.
Київ вул. Костянтинівська, 57
м.Тараса Шевченко 7 4 м.Контрактовая площадь 11 5
Клініка пластичної хірургії та естетичної медицини «Віртус» - це багатопрофільний медичний заклад, в якому надається низка послуг для вдосконалення зовнішності людини. У центрі працюють такі висококваліфіковані лікарі: гінекологи, урологи, пластичні хірурги, дерматологи, косметологи, дієтологи, ендокринологи. стоматологи, онкологи, мамологи та фахівці з ультразвукової діагностики.
  • Зняття швів от 350
Клініка генетики репродукції "Вікторія" створена в 2007 році, займається лікуванням безпліддя, працює в області репродуктивних технологій. Фахівці центру ведуть активну науково-практичну діяльність, мають високий рівень професійної підготовки.