Пункція пазух носа в Києві (метро Шулявська)

Можливо, вас цікавлять лікарі отоларингологи біля зуп. метро Шулявська
Пункція пазухи 600 грн
Знайдено 3 клініки

Карина
Была у нескольких врачей сразу, все понравилось. Теперь прохожу здесь лечение. Рекомендую.
Юрій
Привітна та доброзичлива. Після того як вона закінчила своє пояснення, лікар сама запитала чи немає у мене питань. Що особливо сподобалося, адже це говорить про те що лікар прагне максимально донести інформацію до пацієнта. Рекомендую!
Эдуард
Спеціаліст ретельно нас оглянула. Поставила діагноз. Призначення доступні за ціною, та ефективні. Приємна, уважна, все показала, розповіла, відповіла на всі питання, які нас цікавили. Просто золото а не лікар. Рекомендую!
Замучили проблемы с кожей на лице. По совету родственников обратилась к Елене Васильевне. Замечательный специалист! Назначила комплекс процедур, поддерживающую терапию. Уже сейчас выгляжу в разы лучше и планирую продолжить лечение у этого прекрасного доктора.
Київ вул. Політехнічна, 25/29
м.Политехнический институт 6 2 м.Шулявская 22 9 м.Лукьяновская 29 8
Медичний центр Віра Надія Любов є першим українським установою, співробітники якої спеціалізуються на наданні допомоги у догляді за важкохворими, престарілими людьми, хворими дітьми, як в домашніх, так і в стаціонарних умовах. Послуги, що надаються центром Віра Надія Любов: цілодобова допомога доглядальниці пацієнтам на дому, яка має досвід роботи в медицині і відповідну освіту; медичні процедури в домашніх умовах; догляд доглядальниці за хворим, які знаходяться в стаціонарі.
Київ бул. Вацлава Гавела, 4
м.Берестейская 22 9 м.Шулявская 30 8
Багатопрофільна клініка «Гіппократ» заснована в 1999 році. Ця приватна установа, стала згодом торговою маркою, однією з перших була акредитована українським Міністерством охорони здоров'я.
  • Пункція пазухи 600
Добробут
Київ пр-т Комарова, 3, корп. 5
м.Шулявская 46 14 м.Политехнический институт 55 11
Розташований на території Медмістечка «Стаціонар для дорослих» медичної мережі «Добробут» площею 560 кв. м - це 8 затишних одномісних палат, операційне відділення і блок інтенсивної терапії. Заклад забезпечує надання послуг з інструментальної та клінічної діагностики, стаціонарного лікування