Клініки алергології в Києві ()

Можливо, вас цікавлять лікарі алергологи на Позняках
Консультація алерголога 580 грн
Консультація алерголога 350 грн
Консультація алерголога 220 грн
Знайдено 3 клініки

Екатерина
К Ирине Ивановне ходим не первый год. Врач она просто замечательный. Детям моим безумно нравится) Лечение и рекомендации всегда очень подробно расписывает. Каждое назначение обосновывает. Когда обращаюсь к ней, то всегда уверенна, что получу действительно квалифицированную медицинскую помощь.
Посещаю данную клинику еженедельно, очень нравится отношение врачей и персонала к пациентам. Очень грамотные специалисты, результаты лечения просто потрясающие, рекомендую. В клинике большой перечень услуг и болезней, которые они лечат, Руководитель клиники академик Дембицкий Станислав Иосифович не только профессиональный врач, но и просто замечательный человек. Побольше бы таких врачей в нашу медицину. Спасибо огромное всему персоналу клиники за результаты лечения и внимательное отношение. С уважением Ирина Иванова
Анджей
Пожалуй, единственная клиника, в которой флюорографию можно сделать практически в любое время суток. У меня замечаний никаких нет, все доволен. Рекомендую туда обращаться
Алексей
Все классно, советую друзьям обращаться только к вам)
Київ вул. Анни Ахматової, 16 А (пов. 2) , Позняки
м.Позняки 22 7
Клініка сімейної медицини "Мілада" проводить діагностування та лікування різних патологій людини. Основна спрямованість установи — боротьба з болем і викорінення причин її появи. Серед лікарів центру — кандидати медичних наук.
Добробут
Київ вул. Драгоманова, 21а
м.Позняки 14 3 м.Харьковская 18 5
З 2011 року веде прийом пацієнтів «Дитяча клініка на Лівому березі», що входить в мережу медичних закладів «Добробут». Прийом дітей і підлітків ведеться за 20 напрямками, що включає як звичні (педіатрія, неврологія, отоларингологія, стоматологія, офтальмологія, ендокринологія, хірургія, алергологія, гастроентерологія, дерматологія, гінекологія, урологія, фізіотерапія, ортопедія і травматологія), так і специфічні (логопедія, імунологія, кардіоревматологія, психологія, лікувальна фізкультура).
Cеть клиник "Наш доктор"
Київ вул. Срібнокільська, 1
м.Позняки 9 7 м.Осокорки 20 7
Медичний центр "Наш доктор" розпочала свою діяльність у 2004 році, спеціалізується на наданні медичної допомоги дітям, діагностиці та лікуванні різних захворювань.