Сторінка 5. Промивання пазух носа в Києві

Знайдено 77 клінік

Сб Нед Цілодобово
Гульсум
ПЕРСОМЕД вы лучшие! Клиника понравилась: зимой была у кардиолога, в сентябре прошла колоноскопию. Новейшее оборудование, приветливый персонал, профессиональные эндоскопист Болотских Михаил Александрович и Кислицкая Татьяна Михайловна отлично выполнили свою работу. Рекомендую! Желаю клиникам ПЕРСОМЕД процветания и дальнейшего развития! Благодарю вас! Дякую!
Алексей
У племянника начал ухудшаться слух. Проблема была в гландах. Консервативное лечение уже не помогало. Было принято решение гланды удалять. Семенюк Сергей Юрьевич провел операцию быстро и безболезненно, после операции и восстановления слух начал возвращаться.
Эля
Хочу поблагодарить этих прекрасных и светлых людей, Шидловского Анатолия Юрьевича и Журавель Алексея Юрьевича, за хорошое отношение, понимание, за то, что Анатолий Юрьевич, отлично справился со своей работой!!! Я думала будет сложно пережить послеоперационный период выравнивания перегородки, но Вы большая умница! Когда пришла к вам, Вы все доступно объяснили, как будет все проходить. Я если честно, сомневалась... но вы были правы, все прошло хорошо и гладко, так как Вы говорили! Спасибо Вам за то, что я теперь дышу и не просыпаюсь с забитым носом!) Алексей Юрьевич, Вам большое спасибо, что подарили мне новый носик!!!! Вы, можно сказать скульптор! Все красиво и аккуратно! Даже если он отёкший ещё, все равно он очень красивый!!! Каждый раз на приеме, я переживала, все ли нормально, все ли правильно я делаю после операции...?но с Вашим позитивным настроем и пониманием, я в миг забывала о всех переживаниях. Я очень довольна, что нашла именно Вашу клинику, и встретила таких прекрасный врачей! На все 100% справились со своей работой! Спасибо вам, вы самые лучшие!!!
Кристина
Анатолий Юрьевич отличный специалист! Подробно все объяснил по поводу моих проблем (хирургия) и указал пути их устранения, на консультации ответил на все интересующие вопросы, дал рекомендации. Делал операцию по исправлению перегонки носа, удаление кисты и уменьшение кончика носа. Хотя я из-за комплексов хотела делать полную ринопластику, но Анатолий Юрьевич отговорил. Слава Богу! Спасибо Вам большое! настолько классных врачей - действительно единицы. Не только хирург, а ещё и психолог. Девочки, за поднятием самооценки к Анатолию Юрьевичу))) Операция прошла отлично. На 3 день уже прекрасно дышал нос, чего не ожидала ( рассчитывала дней на 5 ) Однозначно рекомендую. Супер специалист !
Київ вул. Велика Васильківська, 132
м.Лыбедская 3 2 м.Демеевская 33 4 м.Дворец Украина 11 4
Медичний центр «Персомед» надає широкий спектр медичних послуг і лабораторних досліджень для всієї родини. Висококваліфіковані фахівці в найкоротший термін поставлять діагноз і підберуть правильне і ефективне лікування.
Київ, вул. Оноре де Бальзака, 4
м.Дарниця 81 12 м.Почайна 80 12
Київ, пр-т Маяковського, 18 А
м.Чернігівська 1 час 11 мин 10 м.Дарниця 1 час 26 мин 15
Київ вул. Гетьмана, 1 А , Шулявка
м.Шулявская 5 9
Багатопрофільний медичний заклад "ЛОР-клініка" виконує консервативне і хірургічне лікування захворювань в області отоларингології. У компетенції фахівців клініки лікування патологій носа, глотки, гортані, вуха і шиї.
Київ пр-т Героїв Сталінграду, 48 , Оболонь
м.Героев Днепра 14 4 м.Минская 22 5
Symonets DOC center (Симонець Док Центр) надає пацієнтам широкий перелік лікувально-діагностичних послуг за наступними напрямками: ультразвукова та функціональна діагностика, масаж, кардіологія, гастроентерологія, терапія і педіатрія, пульмонологія, хірургія, ендокринологія і отоларингологія.
Київ вул. Сергія Данченка, 32 Б , Куренівка
м.Почайна 68 15 м.Оболонь 68 12 м.Сырец 42 14
Доктор Хоум (Doctor Home) - центр здоров'я для всієї родини. Кожен пацієнт може отримати висококваліфіковану медичну допомогу вдома, в клініці або онлайн. Doctor Home надає послуги для всієї родини - як для дітей в перший рік життя, так і для осіб поважного віку.
Київ вул. Волоська, 50/38 (вхід з боку вул. Введенській)
м.Контрактовая площадь 7 3 м.Тараса Шевченко 10 5
Багатопрофільна клініка "Моя сім'я" спеціалізується на проблемах гінекології та урології, виконує діагностику та лікування різних захворювань за 17 основними напрямками. У штаті клініки є гінеколог, уролог, ендокринолог, психіатр-психотерапевт, невропатолог, кардіолог, гастроентеролог, дерматолог, педіатр, ортопед-травматолог, дитячий психоневролог, масажист. Це досвідчені фахівці, деякі мають науковий ступінь.
Cеть клиник "Стомател"
Київ вул. Димитрова, 5б
м.Олимпийская 6 12 м.Печерская 25 11 м.Кловская 30 17
"Клініка на Діловій" європейського типу, розташована в центрі столиці України. Вона надає повний цикл поліклінічних послуг: комплексний підхід і досвідчені фахівці. Надаються такі послуги - кардіологія, всі види аналізів, сімейна терапія, отоларингологія, гінекологія, гастроентерологія, урологія та ендокринологія. Також працює денний стаціонар.
Київ вул. Вишгородська, 38
м.Почайна 28 м.Оболонь 30
Багатопрофільна клініка сімейної медицини «Радомед» заснована в 2012 році. Установа розпорядженні діагностичним і фізіотерапевтичним відділенням і двома відділеннями для дітей і дорослих.
Київ м. Вишгород, пр-т Шевченка, 9
Медичний центр "Аміда" - сімейна клініка, яка пропонує широкий спектр медичних послуг для дорослих і маленьких пацієнтів. У центрі працює великий колектив лікарів - професіоналів високого рівня, першої та вищої кваліфікаційних категорій.
Київ вул. Предславинська, 29
м.Печерская 20 8 м.Дворец Украина 7 2 м.Олимпийская 14 6
Багатопрофільна клініка «Центр здорового життя» - це медичний центр, в якому займаються діагностикою і комплексним лікуванням різноманітних захворювань, поєднуючи методики традиційної і нетрадиційної медицини. У клініці працюють фахівці низки медичних галузей: кардіологи, невропатологи, психотерапевти, урологи, гінекологи, терапевти, дієтологи, імунологи, фізіотерапевти, а також гомеопати, остеопати і вертебрологи.
Київ вул. Маршала Гречка, 1д
м.Сырец 20 16 м.Нивки 21 18
Сучасна клініка широкого профілю САНТЕ займається діагностикою та лікуванням з 21 напрямку. У багатопрофільній клініці САНТЕ до послуг пацієнтів стаціонар, включаючи операційну. Можливий виїзд фахівця додому. Лікарями розроблені комплексні програми з лікування різних захворювань, встановлено сучасне медичне обладнання.