Діагностика лампою Вуда в Києві (метро Позняки)

Можливо, вас цікавлять лікарі мікологи біля зуп. метро Позняки
Огляд лікаря з використанням Лампи Вуда (без консультаціі лікаря) 360 грн
Діагностика шкіри з лампою Вуда 300 грн
Огляд шкірних покровів із застосуванням «лампи Вуда» 80 грн
Знайдено 6 клінік

Свинаренко Олег Іванович
Все супер!
Калашнікова Анастасія Сергіївна
Дуже швидко проконсультували і допомогли записатися до лікаря
Хочу поблагодарить врача от Бога Головко В.В.за успешно проведённую рино-септопластику носа моей дочери. Спасибо за качественную работу!
Лілія
Хочу висловити подяку лікарю Головко Володимиру Володимировочу за успішно проведену операцію по видаленню мигдалин моїй дочці. Дякую вам за професіоналізм, людяність та турботливість. Рекомендую лікаря Головко В.В. Бажаю йому довгих років життя, здоров'я та благополуччя. А також подяка клініці Оксфорд Медікал.
8,3
Київ вул. Березняківська, 30 Б , Березняки
м.Левобережная 42 11 м.Позняки 61 12
На вул. Березняківській, 30 Б працює центр невідкладної допомоги, організований за принципом американських клінік. У відділенні приймають пацієнтів з гострими станами, які потребують екстреної медичної допомоги, контролю та підтримки життєвих показників.
  • Діагностика шкіри з лампою Вуда 300
Сеть Агапит
Київ вул. Олександра Мишуги, 2
м.Позняки 7 2 м.Харьковская 11 4
  • Огляд лікаря з використанням Лампи Вуда (без консультаціі лікаря) 360
Сити Клиника
Київ вул. Анни Ахматової, 46 А
м.Осокорки 17 6 м.Позняки 2 6
Багатопрофільний медичний заклад "Сіті Клініка" охоплює три напрямки — сімейна медицина, гінекологія і малоінвазивна хірургія одного дня. У штаті клініки досвідчені лікарі, серед яких доктори та кандидати наук в галузі медицини.
  • Обстеження шкірних покривів лампою Вуда 110
6,9
Київ вул. Михайла Гришка 1 , Позняки
м.Позняки 7 3 м.Осокорки 14 6
Оксфорд медікал (Oxford Medical) — це медичний центр в Києві на Гришка. Лікувально-діагностичний центр відноситься до міжнародної мережі клінік. Ключова його особливість — надання комплексних послуг з інструментальної діагностики організму з використанням сучасного технічного оснащення. Багатопрофільний центр має власну лабораторію, в якій можна проводити розширений пакет досліджень.
  • Діагностика шкіри з лампою Вуда 300
6,7
Київ просп. Петра Григоренка, 22/20
м.Позняки м.Осокорки м.Харьковская
Тут є все, що потрібно для вашого здоров’я Приймає лікар: Васькевич Леся Петровна
  • Огляд шкірних покровів із застосуванням «лампи Вуда» 80
Моя клиника
Київ вул. Княжий Затон, 21 (оф. 2)
м.Осокорки 10 3 м.Славутич 19 5 м.Позняки 20 6
Багатопрофільний медичний центр "Моя клініка" на м. Осокорки допомагає населенню в діагностиці та лікуванні різних захворювань по 14 направленіям.Современний центр медицини "Моя клініка" на м. Осокорки працює із застосуванням якісного діагностичного обладнання MyLab 50. Ведеться індивідуальний підхід до кожного клієнта. Пацієнти отримують знижки, дисконтні картки, дію різноманітні акційні пропозиції.