Лікування панічних атак в Києві (метро Політехнічний інститут)

Можливо, вас цікавлять лікарі психотерапевти біля зуп. метро Політехнічний інститут
Знайдена 1 клініка

Дуже професійно, комфортно. Відчувається що працює професіонал, який розуміється на тому про що розповідає. Відповіла на всі питання, ретельно подивилася, обстежила, приділила достатньо часу. Спеціалістом задоволена! Дякую!
Вероніка
Мені сподобалася оперативність у вирішенні питання! З дітьми важко працювати, але лікар має досвід у цій сфері. Було проведено рентген, призначено лікування. Спеціаліст, був уважним і доступно все пояснював. Неодмінно прийдемо ще!
Мені все сподобалося, мене все влаштувало. Хороший спеціаліст, все пояснила, все розповіла. Працює з сучасними інструментами. Надала вичерпну консультацію. У мене питань не залишилося. Я всім задоволена. Буду рекомендувати всім друзям.
До лікаря ніяких питань немає, на консультації все пройшло відмінно. Спеціаліст все розповів, розписав, прописала потрібні препарати. Зараз моя донька іде на поправку. Компетенція спеціаліста поза сумнівом! Безперечно рекомендую!
Сеть клиник Viva
Акції
Київ вул. Вадима Гетьмана, 1в
м.Шулявская 5 2 м.Политехнический институт 19 4
Клініка Viva (Віва) на м. Шулявська з великим досвідом роботи, яка надає медичне багатопрофільне обслуговування українським і іноземним громадянам. Клініка укомплектована сучасним обладнанням для виконання амбулаторних маніпуляцій і методів лікування різних захворювань.

Лікування панічних атак в лікарнях в інших районах Києва

Київ вул. Межигірська, 56 , Поділ
р.Подольский
Приватний кабінет психолога Каліщук С.Н. надає професійну допомогу при різних психологічних проблемах у дорослих і дітей. Провідний спеціаліст - кандидат наук, психолог.
  • Лікування панічних атак
Київ ул. Срибнокильская, 2 А
м.Осокорки 7 1 м.Позняки 9 8
Київська ЛОР клініка "Амріта" спеціалізується на лікуванні захворювань носа, вух і горла. Фахівці клініки надають послуги наступних категорій: відновлення слуху; комплексна діагностика; лікування різних ЛОР-патологій; усунення хропіння; консультації лікарів: отоларинголога; психотерапевта.
Київ вул. Волоська, 47 (5 поверх) , Подол
м.Контрактовая площадь 11 4 м.Тараса Шевченко 11 5
Київ вул. Тютюника, 5 В (Барбюса, 5 В)
м.Арсенальная 9 5 м.Кловская 25 8
Клініка інтимної медицини для всієї сім'ї «Чоловіче здоров'я» спеціалізується на проблемах в урологічній, сексуальній, неврологічній та проктологічній сферах, в області психотерапії, психології, вертебрології. Ведуть прийом кваліфіковані сексологи, андрологи, урологи, психологи, наркологи. У центрі проводиться лікування сексуальних розладів, з метою діагностики застосовуються ультразвукові дослідження, доступна також лабораторна діагностика.