Клініки перед вакцинацією в Києві (метро Поштова площа)

Можливо, вас цікавлять лікарі педіатри перед вакцинацією біля зуп. метро Поштова площа
Консультація лікаря перед вакцинацією 400 грн
Вакцинація від грипу (Ваксигрип) 700 грн
Знайдено 3 клініки

Ткачова Елена Станіславівна
ДУЖЕ ГАРНО ☺️
Тетяна
Чудовий медичний центр з приємним персоналом. Особливу вдячність хочу висловити лікарю Труфанову Євгену Олександровичу, за його професіоналізм та уважність. Приділив багато часу .Швидко та точно виявив проблему та підібрав подальше лікування . Щиро вдячна за компетентність та піклування про пацієнтів!
Тимур
Делал ЭЭГ ночное учень комфортно, внимательный персонал. Остался доволен, рекомендую. Хорошая семейная клиника!
Благодарю Максима Анатольевича, за профессионализм, внимание и знание своего дела. Как говорится врач от Бога. Желаю всем попадать к таким специалистам как Максим Анатольевич)))
Академія вашого здоров'я на Спаській — це багатопрофільний медичний центр, який надає широкий спектр послуг, починаючи від первинної діагностики і закінчуючи реабілітацією після перенесених захворювань, в тому числі коронавірусної інфекції.
  • Вакцинація від грипу (Ваксигрип) 700
Медицинский центр Особливий створений для довготермінового спостереження дітей з народження до повноліття. Здоров'я дитини оцінюється комплексно командою кваліфікованих фахівців. Тут працюють педіатри, неонатологи, логопед, фізіотерапевт, психолог, ЛОР, офтальмолог, хірург, кардіолог, дерматолог та інші вузькі фахівці. Приймає лікар: Михайлюк Катерина Вячеславовна
  • Консультація лікаря перед вакцинацією 400
ADONIS
АДОНІС (ADONIS) — це сучасний хірургічно-діагностичний центр на Подолі, який надає комплексні послуги для пацієнтів з усієї України. На території клініки використовується сучасне технічне оснащення класу «Люкс». Передові технології та регулярне оновлення обладнання спрямовані на отримання якісного результату.