Видалення молочного зуба у дитини в Києві (Печерський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи в Печерському районі
Видалення молочного зуба у дитини «Виктория Дент (Victoria Dent), стоматологическая клиника» 250 грн
Знайдено 5 клінік

Володимир
Проходимо ортодонтичне лікування у клініці Вікторія Дент з дитиною. Завжди дуже доброзичлива обстановка. Професіоналізм лікарів, уважне ставлення та якість надання послуг на найвищому рівні. Мої рекомендації!
Максим
Замечательная клиника, отличные специалисты. ходили с ребёнком, все качественно сделали, подход к детям очень индивидуальный и тонкий, такое впечатление, будто врачи детские психологи. Мы были мнократно на приёме у Натальи Ивановны и у Алеси. Рекомендую однозначно.
К Наталье Сергеевне всегда иду без страха. Умеет она успокоить и создать приятную атмосферу. Всегда довольна чисткой и отбеливанием. Обращаюсь в основном с этим, так как дырок практически не имею. Стоят всего две пломбы, но на осмотр прихожу регулярно. Улыбка-это моя визитная карточка!
Вероника
Две недели назад установила коронки у доктора Приходько А.Р. Коронки выглядят естественно, аккуратно. Врач все пояснил на консультации. Работой я довольна. Рекомендую.
Київ б-р Марії Приймаченко, 6
м.Зверинецкая 7 7 м.Печерская 13 4
Стоматологічна клініка «Вікторія Дент» спеціалізується на всіх видах лікування зубів, захворювань ясен. У клініці використовуються сучасні високотехнологічні методики, якісні матеріали, європейські стандарти. Серед стоматологів ортодонти, терапевти, хірурги, ортопеди, імплантології, дитячі фахівці.
  • Видалення молочного зуба у дитини от 250
6,2
Київ бул. Лесі Українки, 30 Б
м.Печерская 8 1 м.Зверинецкая 9 7 м.Дворец Украина 25 10
Спеціалізований центр стоматології «Естедентакс» надає такі послуги, як пародонтологія, естетична стоматологія, ортопедія і ортодонтія. Стоматологія має свою зуботехнічну лабораторію. Клініка співпрацює з провідними швейцарськими та німецькими виробниками стоматологічного обладнання — Kulzer, Sirona, EMS.
  • Видалення молочного зуба у дитини
Київ вул. Євгена Коновальця, 44 Б (колиш. Щорса)
м.Печерская 6 2 м.Зверинецкая 15 7 м.Дворец Украина 24 13
Спеціалізована клініка "Інститут прогресивних стоматологічних технологій" почав функціонувати на початку 21 століття. Лікарі клініки поєднують лікарську діяльність з науковою.
4,3
Київ вул. Лабораторна, 8
м.Дворец Украина 9 7 м.Олимпийская 11 10 м.Печерская 20 9
Спеціалізована установа "Клініка доктора Захаренко" надає стоматологічну допомогу з 2008 року. Пріоритетність клініки — сучасна стоматологія.
4,3
Київ вул. Предславинська, 9
м.Олимпийская 11 8 м.Дворец Украина 11 11 м.Печерская 22 14
Спеціалізована клініка "Топфер" надає пацієнтам лікування стоматологічних захворювань.