Сторінка 5. Клініки терапії в Києві (Печерський район)

Знайдено 50 клінік

Все очень понравилось.Вежливый персонал. Уютно и чисто. Рекомендую!

Ответ от клиники:

Марина, добрый день!

Спасибо за отзыв! Нам важно знать, какое впечатление остается у наших клиентов от посещения лаборатории. Спасибо за высокую оценку нашей работы. Будь здоровы!

Кирил
Небольшой обзор и мои впечатления от посещения клиники: 1) Стоимость - на уровне любой частной клиники в городе. 2) Персонал (обслуживание) - мне очень понравилось, приятные менеджеры, отличный подход к детям. 3) Лечение - качественно, главное что результативно. 4) Методики - в клинике представлены методики лечения со всего мира, некоторые довольно уникальные. И вывод соотношение цена, качество и обслуживание 10 балов!
Михаил
Хочу сказать спасибо за то что вернули мне жизнь. После инсульта не мог не чего делать, ели ходил. И так на протяжении 2 лет, медикаментозное лечение поддерживало меня но не давало явных улучшений, пробовал разные методики восстановления но увы не что не давало явных эффектов. Вот решил попробовать новую методику CI терапию, честно говоря очень сомневался... Но напрасно результат на лицо, я теперь самостоятельно могу чистить зубы! Спасибо
Уляна В&
Доброго дня дівчата. Маю з вами поділитися враженнями від лікування у «Неврологічній клініці Яценко». Ми приіхали зі Львова за порадою наших знайомих.Тут дуже доброзичливий персонал, лікар уважно вислухала мене, ретельно провела огляд малого. Лікування нам дуже допомогло, після першого курсу реабілітаціі з'явилися спочатку звуки, а потім склади!!!!!. Після лікування пройшло майже три місяці, а в нас такий прогрес!!!!!!!!!!!!!! Через пару тижнів плануємо іхати на другий курс реабілітаціі. Потім напишу ще. Дівчата не опускайте руки!!!! Наші дітки будуть вдячні нам у майбутньому.
Київ бул. Лесі Українки, 11
м.Печерская 6 3 м.Кловская 12 5
Диаген (Diagen) — це лабораторія, яка розташувалася на Лесі Українки. Основний напрямок діяльності — дослідження та наукові розробки в галузі молекулярної генетики та діагностики. Лабораторія спеціалізується на проведенні комплексних аналізів. На її території використовуються сучасні реактиви, що є гарантом отримання точного результату в стислі терміни.
Київ вул. Богомольця, 4
м.Дворец спорта 16 14 м.Кловская 17 11
Неврологічна клініка доктора Яценко спеціалізується на діагностиці та лікуванні неврологічних захворювань різної етіології. Вищий медичний персонал клініки складається з восьми лікарів. Спеціалісти приймають як дорослих, так і дітей.
Київ вул. Підвисоцького, 19
м.Зверинецкая 11 6 м.Лыбедская 31 13
Спеціалізований медичний центр "Авен Про" - заклад, в якому виявляються діагностичні та лікувальні послуги різного профілю, а також надається сприяння для консультації або лікування за кордоном, якщо в цьому виникає необхідність. Фахівці клініки мають багаторічний досвід лікарської практики. Основна спрямованість клініки - пластична хірургія. Приймає лікар: Усатая Марина Александровна
Київ вул. Менделєєва, 10-Б
м.Лыбедская 16 8 м.Зверинецкая 19 6 м.Демеевская 25 9
Сіті Клініка + є медичним сервісом нового формату. Ми зібрали експертів, лікарів з великим досвідом роботи і сильним бажанням вилікувати свого пацієнта. Ми точно знаємо, що підходи до лікування пацієнта різного віку сильно відрізняються. Тому наші фахівці дуже добре знайомі з проблемами категорії 35+, бо починати бути здоровим ніколи не пізно! Після 40-ка життя тільки починається!
4,3
Київ бул. Лесі Українки, 26, каб. 703 , Печерськ
м.Печерская 1 1 м.Зверинецкая 17 8 м.Дворец Украина 23 12
Партнер і виконавець інноваційних проектів НАН України - центр «Морська Фармакологія» - займається розробкою, виробництвом і є дистриб'ютором біопрепаратів. Натуральні засоби медичного призначення, гідролізати, в основі яких - морські молюски, сорбенти і продукти дієтичного вживання - ось спектр препаратів, пропонованих даним центром.
Cеть клиник "Амеда"
4,0
Київ вул. Цитадельна, 7
м.Печерская 15 11 м.Арсенальная 22 7
Багатопрофільний медичний центр "Амедіа" на вул. Цитадельній відноситься до мережі медустанов міста, надає повний комплекс лікувально-діагностичних послуг і профілактики різних захворювань. Приймає лікар: Журлова Анна Анатольевна
3,7
Київ пров. Новопечерський, 5
м.Дворец Украина м.Лыбедская м.Печерская
Клініка ортопедії та цифрової стоматології CRB clinic є медичним центром сучасного рівня, який вже протягом 10 років надає кваліфіковану допомогу пацієнтам на території України. Напрям роботи співробітників клініки має вузьку спеціалізацію, а саме проведення діагностики, лікування захворювань кістково-суглобового апарату, хребетного стовпа, а також надання послуг у стоматологічній галузі.
  • Медичний коктейль (крапельниця) "DETOX" 2 500
м.Печерская 15 м.Зверинецкая 15
3,0
Київ вул. Джона Маккейна, 5 , Чорна гора
м.Лыбедская 4 1
Медичний центр Медеор надає широкий перелік послуг за наступними напрямками: терапія, ультразвукова та функціональна діагностика. Записатися на прийом до терапевта необхідно при хронічних захворюваннях шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної, дихальної та нервової систем, для проведення профілактичного курсу терапії.
Київ вул. Бойчука, 1/2
м.Зверинецкая 9 4 м.Лыбедская 33 11
Сучасна клініка сімейної медицини з денним стаціонаром та аптекою, що забезпечує доступну діагностику і лікування основних захворювань під одним дахом. Приймає лікар: Тарковская Оксана Викторовна
  • Консультація терапевта 380
  • Внутрішньом'язова ін'єкція 60