Сторінка 2. Видалення зубів в Києві (метро Осокорки)

4,0
Знайдено 19 клінік

Владимир Аксентюк
В DD clinic смог вылечить пародонтит, с которым безуспешно боролся долгие годы. Конечно, лечили долго, но результат того стоил. Очень благодарен своему стоматологу за полную отдачу, он консультировал меня при необходимости даже в выходные дни в телефонном режиме. Такой подход очень впечатляет и радует. И что еще радует – что он буквально спас мои зубы. Буду продолжать ходить сюда и на профилактики, и на чистки, и на другие процедуры.
Александр Трохименко
Услугами этой клиники пользовался около трех лет, делал чистку раз в полгода, фторирование, пару раз ставил пломбы, всем всегда был вполне доволен. Хотел сделать отбеливание еще в конце лета, но пошел в другую клинику, потому что по цене по акции получалось дешевле и очень об этом пожелел. После их процедуры зубы стали адски ныть и это не проходило несколько месяцев. Сказать, что они стали белее тоже не скажеш. Короче пришлось идти в ДД клиник исправлять ситуацию. И в этом период как раз и у ДД клиник началась акция на отбеливание, и еще дешевле получалось, чем я сделал. Надо было не торопиться и не вестись на рекламу, а идти в проверенное место и не портить свои зубы.
Ирина Фесюра
В декабре увидела у них на странице Фейсбук про акцию на фотоотбеливание, цена была очень привлекательная и я конечно записалась) Решила Новый год начинать с новой улыбкой) Перед процедурой по телефону меня предупредили, что сначала нужен осмотр, чтоб не было кариеса и сделать профчистку. Результатом я осталась очень довольна, зубы сразу стали намного белее. Пару дней правда пришлось не пить кофе и есть только бесцветные продукты, но это того однозначно стоило.
Dasha Korpys
Добрый день! Хочу выразить благодарность Дмитрию Михайловичу! В профессионализме доктора убеждаюсь не первый раз! Помог в лечении зубов- когда и нужно было срочно решить проблему, во время беременности выпала пломба, медикаментозное вмешательство было нежелательно, но проблема была решена! Я не знаю др. похожего врача- стоматолога настолько грамотного и опытного! Не одна пломба не отлетела. Цены доступные.
Київ вул. Бориса Гмирі, 14 А
м.Осокорки 15 м.Позняки 15
  • Видалення молочного зуба 350
  • Просте видалення зуба от 1 000
Київ вул. Анни Ахматової, 30
м.Позняки 20 4 м.Осокорки 22 7 м.Харьковская 34 10
Стоматологічна клініка "DD clinic" на Осокорках відноситься до мережі однойменних клінік, спеціалізується в області діагностики і лікування захворювань ротової порожнини, виконує ряд косметологічних послуг. У штаті клініки кваліфіковані лікарі, які мають наукові ступені.
Нд: 09:00-20:00
Київ вул. Олени Пчілки, 6 А
м.Позняки 30 20 м.Осокорки 40 30 м.Харьковская 30 19
Стоматологічний центр Dental Breeze (Дентал Бриз) — медичний заклад, що надає пацієнтам широкий спектр стоматологічних послуг. Маніпуляції, що виконуються в клініці, проводяться за допомогою сучасного обладнання з використанням новітніх біологічних матеріалів. Лікарі приймають як дорослих, так і дітей.
Київ вул. Анни Ахматової, 32/18 , Позняки
м.Осокорки 20 8 м.Позняки 17 17
Медичний центр "Mens Sana Denta" займається дентальною імплантацією та естетичною стоматологією, надає пацієнтам повний об'м стоматологічних послуг, в тому числі для дітей. У центрі працюють сертифіковані фахівці, що мають багаторічний практичний досвід. Лікування здійснюється з використанням інноваційних технологій і методик, високоякісних матеріалів.
Київ пр. Григоренка, 16
м.Позняки 21 5 м.Осокорки 31 9 м.Харьковская 34 9
Спеціалізована клініка "Вінір" надає комплексне лікування патологій стоматологічного профілю.
Київ вул. Урлівська, 23
м.Осокорки 23 8 м.Позняки 29 7
Багатопрофільний медичний центр "Клініка одного доктора" надає стоматологічну допомогу пацієнтам, а також забезпечує прийом сімейного лікаря і зручний рентген-кабінет.
Київ вул. Урлівська, 19 Б
м.Позняки 25 8 м.Осокорки 25 6
Спеціалізований центр стоматології "LogosDent" забезпечує повноцінне стоматологічне лікування своїм пацієнтам. Клініка почала функціонувати у 2005 році.
3,7
Київ ул. Єлизавети Чавдар, 7
м.Осокорки м.Позняки м.Славутич
Стоматологічна клініка DentArt на Єлізавети Чавдар — це сучасний центр з надання висококваліфікованих послуг з діагностики, лікування патологій зубів і ясен. Приймає лікар: Аристов Никита Евгеньевич
Київ вул. Б.Гмирі,6
м.Осокорки 13 5 м.Позняки 13 3
Ми працюємо більше 5-ми років, команда професіоналів наших лікарів надала кваліфіковану допомогу більше 50 000 тис задоволених пацієнтів. Особлива увага приділяється рівню клієнтського сервісу, наші співробітники медичного сервісу знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, намагаючись оперативно допомогти в записі на прийом, підібрати потрібного лікаря, порекомендувати фахівця.