Курс хіміотерапії в Києві (Оболонський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі онкологи в Оболонському районі
Проведення поліхіміотерапії 13025 грн
Знайдена 1 клініка

Сб
Андрій
Оперувався по ендопртезуванню колінного суглобу.Оперував Макаричак Павло Іванович. Чудовий хірург вищого класу, прекрасна чуйна людина! Дай боже йому здоров'я, наснаги. Я дуже вдячний цьому Лікарю за його працю і результат! Також велика дяка всім сестричкам і санітаркам за їх чуйне ставлення!
Роман
Делал операцию Велигоцкий Алексей Николаевич , всё ок , специалист отличный и человек позитивный. 5+
Мартюк Олександр Васильович
Дякую лікарю ортопеду-травматологу Горобцю Роману Миколайовичу,операційній бригаді та працівникам клініки за професіоналізм,чуйність.Операція по заміні колінного суглобу зроблена на високому професійному рівні. Бажаю всім здоров'я та миру.Рекомендую лікування в цій клініці
Біла Олена Ернестівна
Хочу выразить огромную благодарность Доктору-нейрохирургу Аксёнову Руслану Валерьевичу!!!! В это тяжёлое для всех нас время он нашёл возможность сделать мне очень непростую операцию, без которой я не могла двигаться! Всё было сделано на высшем уровне!!!!! Так же хочу выразить благодарность всему персоналу клиники: докторам, которые сопровождали операцию и персоналу, который выхаживал меня после! Я рекомендую эту клинику всем у кого есть возможность и необходимость в лечении и операции! Желаю всем Здоровья и Мира!
8,4
Київ пр-т Степана Бандери, 17/1 , Петрівка
м.Почайна 9 4 м.Оболонь 22 3
Хірургічний центр повного циклу "CitiDoctor" надає весь обсяг кваліфікованої медичної допомоги від діагностики, оперативного або медикаментозного лікування до реабілітації і профілактики захворювань. У клініці пацієнтів приймають пластичні хірурги, хірурги, гінекологи, ортопеди-травматологи, проктологи і т.д.
  • Проведення поліхіміотерапії 13 025
  • Поліхіміотерапія 15 300
  • Проведення одноденної поліхіміотерапії 5 200

Курс хіміотерапії в лікарнях в інших районах Києва

Київ с. Лютіж, вул. Вітряного, 69 А , Вишгородський район
Клініка "Інновація" спеціалізується на проведенні діагностики та лікування онкологічних захворювань. Установа працює з 2009 року, тісно співпрацюючи з європейськими колегами. Фахівці клініки надають такі медичні послуги: комплексна діагностика онкологічних захворювань; пластична та реконструктивна хірургія; реконструкція грудей; онкогінекологія; лікування раку; психологічна допомога пацієнтам.
  • Постановка порту для хіміотерапії (без вартості порту) 2 610
Київ пр-т Повітрофлотський, 71/3
м.Вокзальная 66 15 м.Демеевская 85 16
Онкологічна клініка «Таргет» надає пацієнтам кваліфіковану допомогу в проведенні протипухлинної хіміотерапії. У клініці працюють лікарі-практики високого рівня кваліфікації.
  • Хіміотерапія от 6 500
8,5
Київ б-р Кольцова, 14 Л , Микільська Борщагівка
м.Житомирская 57 14 м.Святошин 61 10
Медичний центр «Клініка вихідного дня» — це сучасний лікувальний заклад, що спеціалізується на наданні багатопрофільних послуг. У клініці працюють кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи. Усі надані послуги надаються високопрофесійно і за доступною вартості.
Допомога Плюс
Київ вул. Метрологічна, 17/1
м.Теремки 51 8 м.Ипподром 59 13
"Допомога Плюс" в Феофанії — медичний заклад, що поєднує досвід, високу кваліфікацію лікарів і надсучасне обладнання для проведення лабораторно-діагностичних досліджень і хірургічних втручань різної складності. У клініці ведуть прийом гінекологи, проктологи, мамологи, пластичні хірурги та інші фахівці.
  • Курс хіміотерапії при раку 3 500
  • Курс хіміотерапії при раку 5 000