Встановлення керамічних брекетів в Києві (метро Нивки)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи біля зуп. метро Нивки
Установка керамических брекетов «DenTectum (Дентектум)» 16000 грн
Знайдена 1 клініка

Сб
Тихая Ю.
Лікар чудовий! Цілий рік ходила по лікарях ніхто не міг нічого зробити, а цей спеціаліст і діагноз поставив і полікував. Таких спеціалістів, напевне не знайти у нашому місті. Так що буду в подальшому звертатися тільки до нього. Дякую!
16.03.2017
Чудовий лікар, все сподобалося. Була найкраща консультація з усіх на яких я побувала, доктор все пояснив. Він призначив лікування. Розповів який препарат для чого, та як правильно ним користуватися. Однозначно прийду повторно!
Тамаа
Дуже сподобалось. Перша консультація дуже вичерпна. Все гранично зрозуміло, розроблений чіткий план подальших дій. Високий рівень професіоналізму і досвіду лікаря не залишає сумнівів. Дуже задоволена! Прийду на повторний огляд.
Л.Л.
Спасибі лікарю. Все пройшло добре, мені сподобалося. Фахівець досить чітко розписала всі діагнози, приділивши максимум часу для мене. Все було максимально докладно і часу ніхто не шкодував. Прийду повторно. Однозначно рекомендую!
Київ пр-т Перемоги, 63б
м.Нивки 14 6 м.Берестейская 10 6
Спеціалізована клініка "DenTectum" - це центр стоматології, в якому можна отримати повний спектр стоматологічних послуг. Фахівці клініки застосовують в практиці все інноваційні стоматологічні методики.
  • Встановлення керамічних брекетів от 16 000

Встановлення керамічних брекетів в лікарнях в інших районах Києва

Київ вул. Василия Тютюнника, 37/1 ("Престиж Хол")
м.Дворец Украина 6 2 м.Зверинецкая 18 5 м.Печерская 18 7
Київська стоматологічна клініка «Аванто» заснована в 1993 році. За цей час мережа відкрила кілька зручно розташованих філій по всьому Києву. Високоточна своєчасна діагностика дозволяє попереджати серйозні стоматологічні захворювання, а новітнє обладнання та застосування новинок у сфері лазерної, хірургічної, дитячої стоматології робить лікування та інші заходи абсолютно безболісними і максимально комфортними. Приймає лікар: Белова Анна Геннадиевна
  • Встановлення керамічних брекетів 17 800
Київ вул. Костянтинівська, 22/17а
м.Контрактовая площадь 4 5 м.Тараса Шевченко 10 6 м.Лукьяновская 34 25
Клініка провідної сімейної стоматології «Аванто» у Києві працює з 1993 року. Професійний колектив у своїй роботі використовує тільки високотехнологічне обладнання, якісні сертифіковані матеріали. На будь-яку виконану роботу фахівці надають 3 роки гарантії. Індивідуальний підхід, безпека і безболісність лікування, робота з клієнтами страхових компаній, постійно діючі знижки та акції - відмінні особливості роботи «Аванто». Приймають лікарі: Хантиль Татьяна Анатольевна, Усенко Виктория Алексеевна
  • Кардіотокографія плода 17 800
Київ вул. Старонаводницька, 13
м.Печерская 7 1 м.Дворец Украина 31 15 м.Днепр 39 7
Стоматологічна клініка Аванто у Печерську працює на засадах сімейної медицини. Центр пропонує сучасні стоматологічні послуги з використанням ультрасучасного обладнання та якісних матеріалів. «Ivoclar», «Bredent», «Heraeus», «Kulzer», «Renfert», «KaVo», «Saratoga», «Shick» — обладнання, яке застосовується в естетичній стоматології.
  • Встановлення керамічних брекетів 17 800
6,4
Київ вул. Володимирська, 9
м.Крещатик 20 12 м.Площадь Независимости 18 11 м.Золотые ворота 18 8
Спеціалізоване установа "МодЕст" - це салон краси, пропонує різні процедури як для жінок, так і для чоловіків.
  • Встановлення керамічних брекетів 9 800