Сторінка 3. Мікрофлебектомія в Києві

Знайдено 40 клінік

Сб Нед Цілодобово
Маша
Очень понравился персональный подход врача, всё супер, рекомендую
Равиль
Лікар мені дуже сподобалася. Спеціаліст досвідчений, професіонал своєї справи. Я отримала задоволення від прийому. Я б із задоволенням відвідала б доктора ще раз, якби мені це було необхідно. Але раптом щось, я знаю до кого звертатися.
Оксана І.
Лікар, дуже сподобалася, Тетяна Ігорівна. фахівець своєї справи. Уважно із співчуттям, вислухала, порадила всі можливі виходи з ситуації. Розжувала, що було не зрозуміло для мене. Прийомом залишилася задоволена. Рекомендую!
Надія
Була на профілактичній консультації. Лікар ввічливий, приємний. Вислухав, уважно провів огляд, все роз'яснив, надав рекомендації. Професіонал своєї справи. Всім рекомендую!
Київ вул. Дегтярівська, 48
м.Шулявская 27 3 м.Дорогожичи 17 3
Багатопрофільний медичний центр "Авіценна МЕД" розпочала свою діяльність у 2017 році, надає повний спектр лікувально-діагностичних і реабілітаційно-профілактичних послуг в різних напрямках медицини. Тут ведуть прийом андролог, кардіолог, невролог, онколог, нефролог, педіатр, проктолог, ревматолог, ортопед, уролог, ендокринолог, хірург, гінеколог - лікарі вищої кваліфікаційної категорії, серед яких кандидати наук в галузі медицини.
Київ вул. Госпітальна, 18 (Національний військово-медичний клінічний центр «ГВКГ», клініка судинної хірургії)
м.Печерская 8 3 м.Кловская 15 8
Хірург, флеболог Борис Коваль проводить прийом пацієнтів, які страждають від варикозної хвороби нижніх кінцівок, посттромботичної хвороби, гострого венозного тромбозу, тромбофлебіту, флебіту, судинних зірочок і інших захворювань. Пацієнтів консультує лікар другої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук.
Кабінет хірурга Шостак Ігоря допомагає пацієнтам в діагностиці та лікуванні хвороб методами лазерної та пластичної хірургії, судинної хірургії. Переваги приватного кабінету — висока ефективність застосовуваних методів лікування, малоінвазивні операції, швидке відновлення після процедури, багаторічний досвід роботи.
Київ вул. Єнісейська, 8
м.Выдубичи 40 16 м.Голосеевская 34 10
Медичний центр Медейра (Medeira) - багатопрофільна клініка Європейського формату, що надає широкий спектр послуг для всієї сім'ї. У медустанові приймають кращі лікарі з України та Ізраїлю. Операційні установи оснащені за європейськими стандартами GMP. Використання в роботі сучасного обладнання дозволяє проводити хірургічні втручання будь-якої складності.
3,0
Київ вул. Урлівська, 8 , Позняки
м.Позняки 18 4 м.Осокорки 17 4 м.Харьковская 36 9
Медичний центр "ВВ Клініка" Позняки — це сучасний центр, що надає багатопрофільні послуги. Кожен пацієнт отримає індивідуальну допомогу і підтримку. На території клініки працюють кваліфіковані фахівці.