Кріомасаж в Києві (метро Лівобережна)

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи біля зуп. метро Лівобережна
Кріомасаж «Авантаж (Avantage), косметологический центр» 150 грн
Кріомасаж «МайДерм (MyDerm) на Сверстюка» 450 грн
Кріомасаж «Якість життя, медицинский центр, гинекология» 3200 грн
Знайдено 3 клініки

Тетяна
Була на прийомі у Сіленко Дениса. Професіонал своєї справи,уважний,чуйний,доброзичливий.Молодий,але досвідчений,має"золоті руки».
Світлана Нагірна
Зверталася в клініку до подолога. Зірвала нігтик на пальчику. Думала, що без хірургічного втручання не обійдеться, але, дякуючи лікарю Олені вже все добре: запалення швидко зійшло і нігтик потроху відростає. Роботи з ним ще багато, однак, я впевнена, що разом ми впораємося. Дякую.
Наталія
Приємно вражена.! Мені нещодавно провів операцію Чудо-Лікар ,що очолює цю клініку,Сіленко Денис Васильович.Професіонал своєї справи,уважний,чуйний,доброзичливий.Молодий,але досвідчений,має"золоті руки",Відчувається гордість медичного персоналу за співпрацю під його керівництвом.
Олена
Була на прийомі у Лага Наталії Петрівни.Дуже задоволена лікарем і клінікою рекомендую персонал супер, дякую
Київ вул Сверстюка 11-Б , Лісний масив
м.Левобережная 8 3 м.Дарница 26 10
MyDerm на Сверстюка — це центр, що надає діагностику і лікування захворювань шкіри кожного пацієнта. Кваліфіковані дерматологи, трихолог, косметологи, мікологи і інші вузькопрофільні фахівці. Сучасна апаратура експертного класу.
  • Кріомасаж спини 450
Київ пр-т Павла Тичини, 1 В , Березняки
м.Левобережная 38 8 м.Осокорки 54 10
Спеціалізований центр краси AVANTAGE орієнтований на надання різних послуг в області косметології, візажу, лікувального та оздоровчого масажу.
Київ Харківське шосе, 56
м.Левобережная 10 м.Харьковская 10