Виклик медичної сестри додому в Києві (метро Контрактова площа)

Можливо, вас цікавлять лікарі терапевти біля зуп. метро Контрактова площа
Забір біологічного матеріалу на виїзді медичною сестрою (в межах Києва) 500 грн
Виїзд медичної сестри додому (без вартості послуг) 500 грн
9,0
Знайдено 3 клініки

Ткачова Елена Станіславівна
ДУЖЕ ГАРНО ☺️
15 декабря '23 г.
Тетяна
Чудовий медичний центр з приємним персоналом. Особливу вдячність хочу висловити лікарю Труфанову Євгену Олександровичу, за його професіоналізм та уважність. Приділив багато часу .Швидко та точно виявив проблему та підібрав подальше лікування . Щиро вдячна за компетентність та піклування про пацієнтів!
Галина
Неля Владимировна - очень хороший врач, квалифицированный и внимательный к пациентам. После первого же осмотра, выполнив минимально необходимые процедуры и анализы, обнаружила подозрение на рак. В результате болезнь была поймана на начальной стадии, что позволило быстро сделать операцию. Огромное спасибо.
Ольга
Лариса Ивановна -специалист с большой буквы! Ее профессиональное назначение очень помогло решить вопрос с ревматоидным артритом. Благодарю доктора )
Сеть клиник Viva
Акції
Київ вул. Щекавицька, 36
м.Тараса Шевченко 13 5 м.Контрактовая площадь 11 4
Широкопрофільна клініка Viva (Віва) на Подолі розташована у центрі Києва. Зі своїм багаторічним досвідом роботи і з командою професійних лікарів, клініка відкриває свої двері всім пацієнтам, які потребують сучасного підходу до лікування та профілактики гострих і хронічних захворювань за всіма медичними напрямками.
Сб: 08:00-21:00 Нд: 08:00-21:00
Академія вашого здоров'я на Спаській — це багатопрофільний медичний центр, який надає широкий спектр послуг, починаючи від первинної діагностики і закінчуючи реабілітацією після перенесених захворювань, в тому числі коронавірусної інфекції.
  • Виїзд медичної сестри додому (без вартості послуг) 500
Сб: 08:30-17:00
Медицинский центр Особливий створений для довготермінового спостереження дітей з народження до повноліття. Здоров'я дитини оцінюється комплексно командою кваліфікованих фахівців. Тут працюють педіатри, неонатологи, логопед, фізіотерапевт, психолог, ЛОР, офтальмолог, хірург, кардіолог, дерматолог та інші вузькі фахівці.
  • Забір біологічного матеріалу на виїзді медичною сестрою (до 15 км за межами м. Києва 850
  • Забір біологічного матеріалу на виїзді медичною сестрою (до 30 км. за межами міста) 950
  • Забір біологічного матеріалу на виїзді медичною сестрою (в межах Києва) 500
Сб: 08:00-20:00 Нд: 08:00-20:00