Сторінка 2. Крапельниця в Києві

Знайдено 97 клінік

Сб Нед Цілодобово
Варич Єлизавета Петровна
Була на УЗД, лікарка дуже хороша супер
Елизавета
Зовсім недавно відкрила для себе нову клініку поряд. Хочу подякувати лікарям за чесну роботу, особливо адміністратору Галині, оперативно здійснює свою роботу та сяє, неначе сонечко, даруючи тепло пацієнтам. Дуже вражена сервісом, дякую!
7 декабря исполняется 9 лет АВЗ! Поздравляю трудовой коллектив клиники, желаю всем здоровья и успехов! Самые лучшие врачи в Киеве!!! Спасибо что заботитесь и переживаете о нас!!!!!
Олена
Дуже дякую лікарю Ігору Олеговичу, оперував і лікував мою бабусю. Вчасно і дуже швидко назначив лікування, завжи все детально пояснює і знаходиться на зв'язку.
Cеть медцентров "Академия вашего здоровья"
Київ вул. Гната Хоткевича, 12 (вул. Червоногвардійська)
м.Черниговская 7 1 м.Лесная 19 9 м.Дарница 21 3
Багатопрофільний медичний центр "Академія вашого здоров'я" з 2012 року займається діагностикою та лікуванням за 18 напрямами. У штаті центру 19 лікарів вищої та першої категорій.
  • Внутрішньовенна крапельниця 305
  • Внутрішньовенна крапельниця з ліками 410
  • Внутрішньовенна крапельниця ревматологічна (під контролем лікаря) 2 200
Київ м. Вишневе, вул. Освіти, 19
Пульс — це ультрасучасний медичний центр, що розташувався в Вишневому. Багатопрофільна клініка сімейного типу приймає пацієнтів будь-якого віку. Основний напрямок діяльності — надання планової та екстреної допомоги. Терапія здійснюється згідно із затвердженими медичними протоколами, з вибором оптимальної схеми впливу для кожного пацієнта.
  • Крапельниці 200
Київ с. Коцюбинське, вул. Доковская, 14/1
Олтім Клінік — це медичний центр, що надає комплексні послуги з більш ніж 20 напрямків. Величезний досвід у поєднанні з регулярним підвищенням рівня кваліфікації дозволяє надавати якісні послуги. Комплексний підхід — це ключова перевага медичного центру. Ми працюємо з пацієнтами будь-якого віку, включаючи дітей першого року життя.
  • Крапельниця (без медикаментозного забезпечення) до 60 хв. 350
  • Крапельниця (без медикаментозного забезпечення) до 180 хв. 495
  • Крапельниця з внутрішньовенними струменевими ін'єкціями 450
Академія вашого здоров'я на Спаській — це багатопрофільний медичний центр, який надає широкий спектр послуг, починаючи від первинної діагностики і закінчуючи реабілітацією після перенесених захворювань, в тому числі коронавірусної інфекції.
  • Внутрішньовенна крапельниця 305
  • Внутрішньовенна крапельниця з ліками 410
  • Внутрішньовенна крапельниця ревматологічна (під контролем лікаря) 2 200
Київ ул. Героев Сталинграда, 12 Д
м.Оболонь 14 2 м.Минская 20 3
Медичний центр «Гравімед» - це клініка сучасної жінки. Місце, де ми комплексно піклуємось про жіноче здоров’я на усіх етапах життя, включаючи профілактику, діагностику та лікування захворювань, планування і ведення вагітності, післяпологове відновлення, а також різноманітні косметологічні процедури для вашої краси, впевненості та відмінного самопочуття.
  • Внутрішньовенна інфузія 290
Київ вул. Петрицького, 17 (ЖК "Відпочинок")
м.Святошин 14 10 м.Житомирская 18 6
Медичний центр "МедЛена" - центр лікувально-діагностичного і консультативного профілю, спеціалізується на комплексній програмі обстеження і лікування в області жіночого і сімейного здоров'я, включаючи суміжних фахівців.
  • Внутрішньовенне крапельне введення 1 розчину (без вартості медикаментів) 350
  • Внутрішньовенне крапельне введення хіміопрепарату, 1 розчин (без вартості медикаментів) 600
Київ пр-т Перемоги, 119/121, 5 корпус 9 поверх
м.Житомирская 3 2 м.Святошин 24 7 м.Академгородок 23 6
Клініка Prohealth займається наданням хірургічнго, високо кваліфікованого лікування пацієнтам по ЛОР направленню, судинній-хірургії, флебології, щелепно-лицевої хірургії та травматології. Викорустовуємо для цьог сучасне обладнання та спеціалістів ТОП рівня. В клініці є стаціонар з затишними, одномісними палатами. Розташовані біля метро Житомирської.
  • Внутрішньовена капельна інфузія 1 година (без вартості медикаментів) 450
Київ вул. Драгоманова, 17 , Позняки
м.Харьковская 21 5 м.Позняки 18 6
Гінекологічний медичний центр "Атланта" спеціалізується в області жіночого репродуктивного здоров'я, займається лікуванням і діагностикою захворювань.
  • Внутрішньовенна крапельна ін'єкція 250
Київ пр-т Бажана, 16 (офіс 1)
м.Осокорки 14 1 м.Позняки 8 4
Медичний центр «Вемар» - це спеціалізована клініка, яка займається проблемами в гінекологічній і урологічній сфері медицини. Заклад заснований влітку 1998 року серед перших в приватній медицині. У медичному центрі працюють лікарі таких напрямків: акушери-гінекологи, урологи, андрологи та сексологи.
  • Внутрішньовенні краплинні вливання 200
  • Внутрішньовенні краплинні вливання (без вартості препарату) 300
Благомед
Київ вул. Еспланадна, 20 (4 поверх, каб. 417)
м.Дворец спорта 1 1 м.Площадь Украинских героев 5 4 м.Крещатик 18 12
Київська клініка "Благомед" є багатопрофільною. Штат працівників клініки складається з досвідчених фахівців, лікарів вищої категорії, кандидатів медичних наук. Пацієнтам виявляються наступні медичні послуги: консультації лікарів: педіатра; гінеколога; уролога; невролога; гастроентеролога; ендокринолога; отоларинголога; ультразвукові дослідження; лікувальний масаж.