Лікування фобій в Києві (метро Палац спорту)

Можливо, вас цікавлять лікарі психотерапевти біля зуп. метро Палац спорту
Знайдено 2 клініки

Пришла в центр "Баланс" несколько месяцев назад, в моем "багаже" были разного рода проблемы, от нарушения питания до депрессивного расстройства. В первые недели было достаточно тяжело, но при помощи психотерапевта, правильно подобранного курса медикаментозного лечение и самое главное, моего личного желания, мне стало легче. Исходя из вышеописанного, могу с уверенностью сказать, что центр полностью окупает вложенные средства, если морально ощущаете себя не на все 100, то здесь вам могут помочь.
Даша
Мене звати Дар'я, 19 років, проходжу курс психотерапії 5 місяців в "Баланс". Безмежно дякую за професійну допомогу, яку мені надають й досі, за позитивну атмосферу, і за можливість знову бути щасливою, вільною та впевненою в собі. А саме головне те, що є помітний результат. Окреме дякую психологу Ользі за професійний підхід, підтримку, нові знання та купу позитивних емоцій, що я отримую під час консультацій, дієтологу Любові за внесені поправки та різноманіття в мій харчовий раціон, лікарю-психіатру Андрію Михайловичу й адміністратору Яні! Дякую за вашу роботу! Рекомендую всім, хто цього потребує! :)
Ляна
Здравствуйте. Хочу заранее поблагодарить всю команду центра БАЛАНС за проделанную работу и полученный результат. Несколько лет булимии, отторжения и нелюбви к себе теперь позади. Это определённо новый поворот в моей жизни. Качественно хорошей жизни. При встрече у меня не было веры в то, что что-то можно изменить. И уже спустя 2 недели я увидела прогресс. И была приятно удивлена. Вы творите чудеса))) Вся полученная информация теперь помогает справляться с тяжелыми ситуациями. Моя любовь к себе и окружающему миру окрепла, а сила - всегда со мной. Это радость, что я вас нашла
Михаил
Пытался бороться с депрессией самостоятельно, пока не нашел ваш центр. До сих пор не верю своим результатам, не верю что это моя жизнь, я уже забыл что такое счастье и ВЫ ВЕРНУЛИ МНЕ ЖИЗНЬ!
8,2
Київ вул. Велика Васильківська, 41 Б
м.Площадь Украинских героев 4 3 м.Дворец спорта 10 2
Центр БАЛАНС — це ефективна комплексна допомога при лікуванні розладів харчової поведінки (РПП), пов'язаних з порушеннями в прийомі їжі. Ведуть прийом такі фахівці: лікар-психіатр, психотерапевт, медичний психолог, сімейний психотерапевт, лікар-дієтолог, консультанти та інші. Центр допоміг понад 650 пацієнтів амбулаторно і онлайн з усіх міст України та різних країн СНД і Європи (а також при необхідності, направили на стаціонарне лікування).
4,3
Спеціалізований медичний заклад "Приватний кабінет психолога Климова К.В." практикує позбавлення від різних порушень психічного здоров'я людини. Лікар застосовує закордонні та власні методики лікування пацієнтів. Приймає лікар: Климов Константин Владимирович