Вініри на зуби в Києві (метро Звіринецька)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи біля зуп. метро Звіринецька
Вініри на зуби «Дантист&Ко, центр стоматологии и эстетики» 6683 грн
Знайдено 4 клініки

Сб
Светлана Загородняя
Добрый день! Большое спасибо стоматологии Лилия Эстет за лучшее лечение зубов! Я прошла сложное лечение и очень довольна результатом! Моих детей доверяю только им! Очень рада, что открыла для себя эту стоматологию и моей семьи. Нравится комплексный подход к лечению, молодцы врачи, отличный персонал, очень доброе, доверительное , семейное отношение. Прихожу сюда как к себе домой. Благодарю за наши красивые и здоровые зубы, наши прекрасные улыбки! Надеюсь на долгосрочное поддержания здоровья у вас!!! Желаю Вам процветания, совершенствования профессии и хороших , благодарных клиентов! Светлана Загородняя.
Anna Boyko
Уже много лет доверяем зубы всей семьи клинике Лилия Эстет (10 лет). Первоклассные специалисты, лучшие. Бесподобные новые кабинеты, все оборудовано по последнему слову техники. Рекомендую от всей души.
Валерия Голота
В клинику попала по рекомендации семьи мужа! И не разу не пожалела!!! Спасли меня от боли перед Новым Годом!!))Очень хорошие доктора и приятные и внимательные девочки на ресепшене!!!спасибо!
Надежда Демченко
Спасибо клинике за уделённое время и хороший сервис. Получила полную консультацию с объяснением дальнейших действий для здоровых зубов и красивой улыбки.
Київ вул. Євгена Коновальця, 44 Б (пов. 4)
м.Печерская 5 2 м.Зверинецкая 17 6
Центр стоматології та естетики «Дантист & Ко» спеціалізується в області діагностики та лікування захворювань зубів і ясен, відновлює сліпучу посмішку. У центрі працюють кваліфіковані стоматологи вищої та другої категорії, які володіють інноваційними технологіями, які застосовують у роботі сучасні та безпечні матеріали.
Київ вул. Буслівська, 12 (оф. 87)
м.Выдубичи 30 14 м.Зверинецкая 19 6
Стоматологічна клініка «Лілія Естет» створена в 2002 році, надає всі види стоматологічної допомоги, повертає посмішку пацієнтам. Лікарі клініки мають вищу категорію кваліфікації, беруть участь в навчальних семінарах, конференціях, майстер-класах
Київ вул. Євгена Коновальця, 44 Б (колиш. Щорса)
м.Печерская 6 2 м.Зверинецкая 15 7 м.Дворец Украина 24 13
Спеціалізована клініка "Інститут прогресивних стоматологічних технологій" почав функціонувати на початку 21 століття. Лікарі клініки поєднують лікарську діяльність з науковою.
4,3
Київ вул. Кіквідзе, 11
м.Зверинецкая 9 7 м.Выдубичи 24 12 м.Лыбедская 28 8
Спеціалізований центр стоматології "Дент-ін" функціонує вже більше ніж 14 років. Націленість клініки — забезпечення ексклюзивного лікування.