Ультразвукова терапія в Києві (метро Дорогожичі)

Можливо, вас цікавлять лікарі фізіотерапевти біля зуп. метро Дорогожичі
Фізіотерапевтичне лікування (ультразвукова терапія) 300 грн
Знайдена 1 клініка

Сб
Сергій Доля
Щиро дякую лікарю Покидьку А.М за чуйне професійне відношення до мене.Це дійсно спеціаліст своеї справи і гордість нашої медицини який поміг мені стати до повноцінного життя і праці.Міцьного здоров'я Вам і Благополуччя в вашому житті і вашій нелегкій справі
Варвара
Записала своего папу к неврологу. Врач, Грицюк Виталий Владимирович, переубедил его у том, что нужно срочно заняться лечением спины. Благодарна Вам от всего сердца. Спина папы уже не так беспокоит.
Максим
Головные боли были настолько сильными, что я не мог нормально соображать. Но слава Богу, меня спасла Марьяна Петровна. Она действительно хороший невролог, уделяет пациенту много времени. Всем рекомендую.
Кучмиенко Ирина Ивановна
Андрей Михайлович прекрасный врач. Чуткий. Внимательный. Профессионал своего дела.
ИВР
Київ вул. Загорівська, 23 (пов. 1) , Лук'янівка
м.Лукьяновская 22 8 м.Дорогожичи 23 9 м.Тараса Шевченко 34 11
Інститут вертебрології і реабілітації на Лук'янівці займається проблемами патології хребта, заснований в 2002 році. Колектив інституту має багаторічний досвід роботи в даній області, вся діяльність сертифікована МОЗ, авторські методики запатентовані.
  • Фізіотерапевтичне лікування (ультразвукова терапія) 300

Ультразвукова терапія в лікарнях в інших районах Києва

Київ вул. Кловський узвіз, 7, БЦ Карнегі
м.Кловская 7 2 м.Арсенальная 13 4 м.Днепр 39 13
Медичний центр і СПА Bellezza (Белеза) надає пацієнтам широкий перелік послуг в області естетичної медицини. Провідні напрямки діяльності клініки - косметологія і дерматологія, дієтологія, гомеопатія, психологія, масаж, остеопатія, фізіотерапія і рефлексотерапія.
  • Ультразвукова терапія шкіри от 680
Благомед
Київ вул. Еспланадна, 20 (4 поверх, каб. 417)
м.Дворец спорта 1 1 м.Площадь Украинских героев 5 4 м.Крещатик 18 12
Київська клініка "Благомед" є багатопрофільною. Штат працівників клініки складається з досвідчених фахівців, лікарів вищої категорії, кандидатів медичних наук. Пацієнтам виявляються наступні медичні послуги: консультації лікарів: педіатра; гінеколога; уролога; невролога; гастроентеролога; ендокринолога; отоларинголога; ультразвукові дослідження; лікувальний масаж.
Сеть клиник "Медиленд"
Київ вул. Маршала Рибалка, 11 Б
м.Лукьяновская 11 3 м.Политехнический институт 15 7 м.Тараса Шевченко 44 20
Відділення косметології і пластичної хірургії МЦ "Меділенд" — це передові технології естетичної медицини і пластичних операцій. У відділенні працюють досвідчені фахівці пластичні хірурги, лікарі-косметологи, масажисти.
8,4
Київ вул. Джона Маккейна, 7 Б
м.Лыбедская 4 1 м.Дворец Украина 16 3 м.Зверинецкая 18 6
Смарт Медікал Центр м. Либідська — приватна багатопрофільна клініка для дорослих і дітей. Лікарі з більш ніж 45 напрямків. Денний стаціонар і хірургія одного дня. Рентген, аналізи, ендоскопія.
  • Ультразвукова терапія, 1 сеанс 270
9,3