Плазмаферез в Києві (метро Дорогожичі)

Можливо, вас цікавлять лікарі гепатологи біля зуп. метро Дорогожичі
Плазмаферез «АВИЦЕННА МЕД, медицинский центр» 3000 грн
Знайдена 1 клініка

Сб
Равиль
Лікар мені дуже сподобалася. Спеціаліст досвідчений, професіонал своєї справи. Я отримала задоволення від прийому. Я б із задоволенням відвідала б доктора ще раз, якби мені це було необхідно. Але раптом щось, я знаю до кого звертатися.
Оксана І.
Лікар, дуже сподобалася, Тетяна Ігорівна. фахівець своєї справи. Уважно із співчуттям, вислухала, порадила всі можливі виходи з ситуації. Розжувала, що було не зрозуміло для мене. Прийомом залишилася задоволена. Рекомендую!
Дуже хороший лікар, фахівець своєї справи! Дуже сподобався, чудово розуміється у своїй сфері діяльності. Все по справі, все розписує, а не як попало. Лікування ефективне, та швидко допомагає. Уже через декілька днів відчула поліпшення.
Юлія
Юрій Олексійович уважний і професійний лікар. Виразно і дохідливо пояснив у чому проблема і провів якісну діагностику. Після запропонованого лікування, моя дитина швидко пішла на поправку. Щиро вдячна Вам, за всі зусилля що Ви приклали!
Київ вул. Дегтярівська, 48
м.Шулявская 27 3 м.Дорогожичи 17 3
Багатопрофільний медичний центр "Авіценна МЕД" розпочала свою діяльність у 2017 році, надає повний спектр лікувально-діагностичних і реабілітаційно-профілактичних послуг в різних напрямках медицини. Тут ведуть прийом андролог, кардіолог, невролог, онколог, нефролог, педіатр, проктолог, ревматолог, ортопед, уролог, ендокринолог, хірург, гінеколог - лікарі вищої кваліфікаційної категорії, серед яких кандидати наук в галузі медицини.

Плазмаферез в лікарнях в інших районах Києва

8,2
Київ вул. Ломоносова, 73 В (оф. 59) , Голосієво
м.Голосеевская 40 7 м.Васильковская 17 4 м.Выставочный центр 11 4
Клініка "Надія" спеціалізується на лікування хворих з нефрологічними патологіями. Серед фахівців клініки — кандидати медичних наук.
  • Плазмофорез 3 500
8,2
Київ бул. Вацлава Гавела, 4
м.Берестейская 22 9 м.Шулявская 30 8
Багатопрофільна клініка «Гіппократ» заснована в 1999 році. Ця приватна установа, стала згодом торговою маркою, однією з перших була акредитована українським Міністерством охорони здоров'я.
  • Празмоліфтинг кистей рук 2 500
  • Плазмаферез 4 868
Пальмира
Київ с. Підгірці, вул. Боровкова, 100
Наркологічна клініка «Пальміра» в Києві - медичний заклад, що спеціалізується на позбавленні пацієнтів від алкогольної та наркотичної залежностей. З пацієнтами працюють кваліфіковані наркологи, психологи і анестезіологи-реабілітологи.
  • Плазмаферез, 1 сеанс 3 700
Многопрофильный наркологический комплекс Ренессанс-Киев
Київ вул. Озерна, 3 , Осокорки
м.Осокорки 14
Кабінет нарколога Царука Євгена надає кваліфіковані послуги у галузі психіатрії та наркології. Спеціаліст у центрі проводить первинний огляд пацієнтів, призначає кваліфіковане лікування. Також проводить реабілітаційну роботу з пацієнтам і їх родичами.
  • Плазмаферез 4 000