Паравертебральна блокада в Києві (метро Дорогожичі)

Можливо, вас цікавлять лікарі неврологи біля зуп. метро Дорогожичі
Паравертебральна блокада 600 грн
Знайдено 3 клініки

Сб Нед Цілодобово
Сергій Доля
Щиро дякую лікарю Покидьку А.М за чуйне професійне відношення до мене.Це дійсно спеціаліст своеї справи і гордість нашої медицини який поміг мені стати до повноцінного життя і праці.Міцьного здоров'я Вам і Благополуччя в вашому житті і вашій нелегкій справі
Варвара
Записала своего папу к неврологу. Врач, Грицюк Виталий Владимирович, переубедил его у том, что нужно срочно заняться лечением спины. Благодарна Вам от всего сердца. Спина папы уже не так беспокоит.
Максим
Головные боли были настолько сильными, что я не мог нормально соображать. Но слава Богу, меня спасла Марьяна Петровна. Она действительно хороший невролог, уделяет пациенту много времени. Всем рекомендую.
Кучмиенко Ирина Ивановна
Андрей Михайлович прекрасный врач. Чуткий. Внимательный. Профессионал своего дела.
ИВР
Київ вул. Загорівська, 23 (пов. 1) , Лук'янівка
м.Лукьяновская 22 8 м.Дорогожичи 23 9 м.Тараса Шевченко 34 11
Інститут вертебрології і реабілітації на Лук'янівці займається проблемами патології хребта, заснований в 2002 році. Колектив інституту має багаторічний досвід роботи в даній області, вся діяльність сертифікована МОЗ, авторські методики запатентовані.
  • Паравертебральна блокада 600
Київ вул. Сирецька, 32
м.Сырец 35 9 м.Дорогожичи 40 7
Лікувально-діагностичний заклад, що спеціалізується переважно на профілактиці, діагностиці та терапії дитячих захворювань. Деякі спеціалісти приймають також і дорослих пацієнтів. У клініці працюють лікарі більш ніж десяти спеціалізацій.
Київ Пр. Правди, 41-Е , Виноградар
м.Сырец 48 18 м.Дорогожичи 1 час 05 19 м.Оболонь 1 час 11 15
Медичний центр "Євмакс" на Виноградарі надає послуги сімейної медицини, діагностики, педіатрії, гінекології, урології, кардіології, неврології тощо. Тут працюють досвідчені фахівці з персональним підходом до кожного пацієнта.