Визначення тромбоцитів в Києві (метро Дорогожичі)

Визначення тромбоцитів «НеоЛаб, лабораторно-диагностический центр на Рижской» 110 грн
Визначення тромбоцитів «Диаген (Diagen), лаборатория» 478 грн
Знайдено 3 клініки

Леонид
Прекрасная лаборатория, обращаюсь во второй раз с большим промежутком времени, но всё такой же отличный сервис. рекомендую
Станислав
Когда заболела, врач назначил мне анализ крови. я обратилась в Неолаб и не ошиблась. Приятная атмосфера и внимание специалистов делают диагностику максимально приятной. Спасибо!
Николай
Обращались с женой для сдачи крови для обследования гормонального уровня. Понравились цены услуг и высокая скорость получения результатов. Всем довольны, как диагностикой, так и показателями крови. Рекомендуем!
Валерия
Обращались с дочкой для прохождения диагностического исследования. Только хорошие впечатления.
ЛДЦ НеоЛаб
Київ вул. Ризька, 1 , Сирець
м.Дорогожичи 12 3 м.Сырец 13 4
Лабораторно-діагностичний центр «НеоЛаб» на вул. Ризькій - одне з відділень великої мережі діагностичних лабораторій, спеціалізується на проведенні широкого спектра лабораторних досліджень.
Київ вул. Сирецька, 32
м.Сырец 35 9 м.Дорогожичи 40 7
Лікувально-діагностичний заклад, що спеціалізується переважно на профілактиці, діагностиці та терапії дитячих захворювань. Деякі спеціалісти приймають також і дорослих пацієнтів. У клініці працюють лікарі більш ніж десяти спеціалізацій.
Лабораторія Диаген (Diagen) — медичний заклад, що спеціалізується на наданні широкого спектру генетичних досліджень та лабораторних досліджень показників здоров'я.