Сторінка 3. Гормональні дослідження в Києві (Дніпровський район)

Знайдено 22 клініки

Свинаренко Олег Іванович
Все супер!
Калашнікова Анастасія Сергіївна
Дуже швидко проконсультували і допомогли записатися до лікаря
Хочу поблагодарить врача от Бога Головко В.В.за успешно проведённую рино-септопластику носа моей дочери. Спасибо за качественную работу!
Лілія
Хочу висловити подяку лікарю Головко Володимиру Володимировочу за успішно проведену операцію по видаленню мигдалин моїй дочці. Дякую вам за професіоналізм, людяність та турботливість. Рекомендую лікаря Головко В.В. Бажаю йому довгих років життя, здоров'я та благополуччя. А також подяка клініці Оксфорд Медікал.
8,3
Київ вул. Березняківська, 30 Б , Березняки
м.Левобережная 42 11 м.Позняки 61 12
На вул. Березняківській, 30 Б працює центр невідкладної допомоги, організований за принципом американських клінік. У відділенні приймають пацієнтів з гострими станами, які потребують екстреної медичної допомоги, контролю та підтримки життєвих показників.
  • Гормональне кольпоцитологічне дослідження (3 препарата) (2р.д) (2211) 360
  • Гормональне кольпоцитологічне дослідження для вагітних (1 препарат) (2р.д) (2212) 180
  • Антимюллерів гормон (3р.д) (3701) 680
  • Про BNP (NT-proBNP) N-кінцевий поліпептид натрійдиуретичного гормону) (2р.д) (4001) 1 000
  • Адренокортикотропний гормон (АКТГ) 1р.д. 349
Київ вул. Ованеса Туманяна, 3
м.Левобережная 10 2 м.Дарница 26 10
Комплексна реабілітація - це перший крок на шляху до одужання після інсульту, травм, переломів. Центр реабілітації після інсультів і травм - сучасна клініка, в якій проводиться ефективна реабілітація з метою отримання найбільш успішних результатів лікування.
  • Гормональне зеркало (3-4 препарати протягом 1 циклу, мазок на склі) 510
  • Антитіла до рецепторів тиреотропного гормону (Анти-ТТГ) 670