Сторінка 2. Установка штифта в зуб в Києві (Дарницький район)

4,0
Знайдено 19 клінік

Татьяна и Джерри
Лечили с мужем зубы у Галаджий Владислав Юрьевич и Перунина Ольга Владимировна . Врачи отличные , очень внимательное и профессиональное отношение к пациентам . Ольга Владимировна просто спасла ситуацию с моей поездкой когда за день до отлёта у меня отломался кусок переднего зуба ! А Владислав Юрьевич сделал все возможное чтобы сохранить зубы мужа под коронками что бы установить новый мостик . Рекомендую .
Антонина
Я очень довольная, что моя семья лечит зубы в клинике “Смайл”. Мы каждые полгода стараемся посещать врача. Услугами пользовались разными, начиная от консультации, заканчивая пломбированием корневых каналов, протезирование зубов. Спасибо коллективу.
Григорий
В специализированной клинике “Смайл”, недавно делал операцию удаление зуба мудрости. Понравился подход специалиста к данной проблемы. Прежде чем приступить к операции обсудили все нюансы. Использовалось новейшее оборудование. Теперь буду лечить зубы только в этой клинике.
Лилия
Хорошо, что в клинике “Смайл” предоставляю услугу художественной реставрации зубов. Я была поражена результатом. Они сделали все в лучшем виде. При работе использовали материал, приближённый к цвету моих натуральных зубов. Всем рекомендую.
Київ вул. Бориспільська, 12 Б
м.Красный хутор 37 10 м.Бориспольская 43 9 м.Харьковская 47 11
Спеціалізований центр «Евродент-плюс» — стоматологія з високоефективним і безпечним підходом до питання профілактики хвороб і лікування зубів. A-PRF-терапія в стоматології, вектор-терапія, озонотерапія і лікування під мікроскопом — сучасні технології, що застосовуються в клініці.
Київ пр-т Миколи Бажана, 12 (оф. 5)
м.Осокорки 8 3 м.Позняки 14 6
Спеціалізована клініка "Смайл" надає комплексне лікування стоматологічних патологій. Пріоритетність установи — якісне обслуговування за розумну ціну.
Київ пр. Григоренка, 16
м.Позняки 21 5 м.Осокорки 31 9 м.Харьковская 34 9
Спеціалізована клініка "Вінір" надає комплексне лікування патологій стоматологічного профілю.
Київ вул. Урлівська, 23
м.Осокорки 23 8 м.Позняки 29 7
Багатопрофільний медичний центр "Клініка одного доктора" надає стоматологічну допомогу пацієнтам, а також забезпечує прийом сімейного лікаря і зручний рентген-кабінет.
Київ вул. Урлівська, 19 Б
м.Позняки 25 8 м.Осокорки 25 6
Спеціалізований центр стоматології "LogosDent" забезпечує повноцінне стоматологічне лікування своїм пацієнтам. Клініка почала функціонувати у 2005 році.
3,7
Київ ул. Єлизавети Чавдар, 7
м.Осокорки м.Позняки м.Славутич
Стоматологічна клініка DentArt на Єлізавети Чавдар — це сучасний центр з надання висококваліфікованих послуг з діагностики, лікування патологій зубів і ясен.
3,7
Київ вул. Ревуцького, 9
м.Харьковская м.Позняки м.Вырлица
Дент Арт (DentArt) — мережа стоматологічних клінік, фахівці яких є професіоналами своєї справи. Вони мають великий досвід роботи і не зупиняються в навчанні і здобутті нових навичок.
3,0
Київ Харківське шосе, 56
м.Харьковская м.Вырлица м.Позняки
DentArt — стоматологічна клініка на Харківському шосе, яка входить в мережу центрів з надання лікувально-діагностичних послуг при патології зубів і ясен.
Київ вул. Б.Гмирі,6
м.Осокорки 13 5 м.Позняки 13 3
Ми працюємо більше 5-ми років, команда професіоналів наших лікарів надала кваліфіковану допомогу більше 50 000 тис задоволених пацієнтів. Особлива увага приділяється рівню клієнтського сервісу, наші співробітники медичного сервісу знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, намагаючись оперативно допомогти в записі на прийом, підібрати потрібного лікаря, порекомендувати фахівця.