Перебування в денному стаціонарі в Києві (метро Чернігівська)

Можливо, вас цікавлять лікарі терапевти біля зуп. метро Чернігівська
Перебування в палаті до 12 годин (без харчування) 1100 грн
Тимчасове перебування в палаті "Стандарт" ( до 2-х годин) 600 грн
Стаціонарне лікування 24/7 - АКЦІЙНА пропозиція 90 днів+детоксикація 30000 грн
Знайдено 5 клінік

Варич Єлизавета Петровна
Була на УЗД, лікарка дуже хороша супер
Юлія
Багато невдалих спроб завагітніти було до того як потрапила до лікаря Адвени Вікторії Вікторівни, потрапила випадково, спочатку прийшла до Котлика В.В., він направив до лікаря, який дуже добре розбирається в гормонах. Дорога до вагітності була непроста, але ми з Вікторією Вікторівною не опускали руки і не падали духом. То ж аналіз ХГЧ на цей раз позитивний. Вікторія Вікторівна завжди мене підтримувала, завжди була зі мною постійно на зв‘язку і зараз теж, з розумінням до всього відноситься. Я раджу цього лікаря всім майбутнім мамам, тому що Господь творить чудеса руками лікарів. Вікторія Вікторівна, бережіть себе, будьте щасливі, я Вам бажаю великого жіночого щастя, Ви потрібні таким як я, Ви непросто прийшли на цю землю, той шлях, який ми пройшли разом- це велика праця і колосальні знання в галузі репродуктологіі. Дуже щиро дякую Вам, дякую помічниці Варварі Олександрівній і працівникам всієї клініки!
7 декабря исполняется 9 лет АВЗ! Поздравляю трудовой коллектив клиники, желаю всем здоровья и успехов! Самые лучшие врачи в Киеве!!! Спасибо что заботитесь и переживаете о нас!!!!!
Олена
Дуже дякую лікарю Ігору Олеговичу, оперував і лікував мою бабусю. Вчасно і дуже швидко назначив лікування, завжи все детально пояснює і знаходиться на зв'язку.
Cеть медцентров "Академия вашего здоровья"
Київ вул. Гната Хоткевича, 12 (вул. Червоногвардійська)
м.Черниговская 7 1 м.Лесная 19 9 м.Дарница 21 3
Багатопрофільний медичний центр "Академія вашого здоров'я" з 2012 року займається діагностикою та лікуванням за 18 напрямами. У штаті центру 19 лікарів вищої та першої категорій.
  • Перебування в палаті до 12 годин (без харчування) 1 100
  • Перебування в палаті 1 година 315
сеть медицинских центров "Мати та дитина"
Акції
Київ вул. Юрія Литвинського (Російська), 54/15
м.Бориспольская 42 8 м.Черниговская 13
Клініка "Мати та дитина" - це спеціалізований медичний центр, у якому проводиться робота щодо збереження репродуктивного здоров'я. Почав функціонувати у 2011 році. Основним вектором діяльності клініки є допоміжні репродуктивні технології.
  • Тимчасове перебування в палаті "Стандарт" ( до 2-х годин) 600
  • Тимчасове перебування в палаті "Стандарт" (від 2-х годин (перебування можливе з 8:00 до 20:00) 1 300
  • Тимчасове перебування в палаті "Стандарт" (1 доба) 4 900
  • Тимчасове перебування в 1-місній палаті (до 12 годин) 4 900
  • Тимчасове перебування в 1-місній палаті (до 24 годин) 9 900
Київ вул. Хоткевича, 12
м.Черниговская 7 1 м.Лесная 19 9 м.Дарница 21 3
Багатопрофільний медичний центр "Академія вашого здоров'я" на Хоткевича займається діагностикою та терапією по 14 медичних напрямках. Співробітники медцентру — 20 спеціалістів вищої та першої категорій, для консультації запрошуються професори, кандидати медичних наук.
  • Перебування в палаті до 12 годин (без харчування) 1 100
  • Перебування в палаті 1 година 315
Київ вул. Ан. Малишко, 39
м.Черниговская 5 4
Центр гінекології та урології «ОМЕГА-КИЇВ» Деснянський спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань репродуктивної системи чоловіків та жінок.
  • Перебування в денному стаціонарі (до 4 годин) 800
  • Перебування в денному стаціонарі (6-8 годин) 1 500
  • 1 ліжко-день перебування в палаті Комфорт 3 000
  • 1 ліжко-день перебування в одномісній палаті Комфорт Плюс 3 500
  • 1 ліжко-день при перебуванні понад 2 днів в палаті Комфорт 2 500
6,9
Київ вул. Сулеймана Стальського, 24
м.Черниговская м.Лесная м.Дарница
Центр лікування та профілактики залежності є спеціалізованим медичним закладом, робота якого полягає в наданні кваліфікованої допомоги пацієнтам, що страждають від патологічного потягу до спиртних напоїв, наркотичних речовин.
  • Стаціонарне лікування 24/7 - АКЦІЙНА пропозиція 90 днів+детоксикація 30 000
  • Перебування в 3-х місній палаті (24/7) 8 000