Операція з видалення кісти нирки в Києві (метро Чернігівська)

Можливо, вас цікавлять лікарі урологи біля зуп. метро Чернігівська
Знайдено 2 клініки

Светлана
Я дуже вдячна Віталію Дмитровичу і Наталії Миколаївні за професіоналізм.Ввесь колектив чуйний.Низький уклін за вашу працю!
30 ноября '-1 г.
Наталия Д
Очень благодарна Вам, Виталий Дмитриевич. Вы просто маг. Всегда знала, кроме Вас никто не поможет. Профессионализм несравненный на самом высшем уровне! Благодарю от всей семьи!.
04 июня '20 г.
Инна
Огромное спасибо Виталию Дмитриевичу, за лечения и положительный результат! А так же его сотрудникам, очень внимательные и отзывчивые люди!
20 мая '19 г.
И. С.
Мои проблемы с органами мочевой системы стали причиной проблем в семье. Спасибо Ростиславу Васильевичу. Правильно поставленный им диагноз и верное лечение позволили мне снова почувствовать себя полноценным мужчиной. Советую мужикам в подобных случаях обращаться именно к этому врачу.
19 марта '19 г.
6,1
Київ вул. Попудренка, 32
м.Дарница 6 4 м.Черниговская 11 3
Спеціалісти клініки доктора Чорномиза спеціалізуються на еферентній терапії, проводять виведення з організму токсинів, отрут і хімікатів. Пацієнтам надаються медичні послуги наступних категорій: консультації уролога, дерматолога, гінеколога, хірурга, гастроентеролога, терапевта, сімейного лікаря, нарколога. Також в клініці проводиться комплексне діагностичне обстеження.
Сб: 09:00-16:00 Нд: 09:00-16:00
Київ вул. Андрія Малишка, 31
м.Черниговская 10 2 м.Лесная 38 7 м.Дарница 25 6
Багатопрофільний центр «Лідія-ФМ» займається діагностикою та лікуванням широкого спектру захворювань. У клініці ведеться прийом за наступними напрямками: кардіологічному, гінекологічного, ендокринологічному, урологічному, косметологічному. Установа засноване медичної династією на чолі доктора-гінеколога вищої категорії Мельгунова Г. В. Клініка отримала міжнародне визнання.
Сб: 09:00-13:00