Незнімне протезування зубів в Києві (метро Академмістечко)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи біля зуп. метро Академмістечко
Незнімне протезування зубів «Роса Дент, стоматология» 1300 грн
Знайдено 2 клініки

Сабина
Лікар дуже привітний. Пояснює все дуже доступно і логічно. Вміє знайти спільну мову як з дитиною, так і її батьками. Розмовляє ввічливо, зрозуміло та без поспіху. Пояснила абсолютно все! Побільше б таких спеціалістів! Дуже задоволена!
Квітка
Лікар дуже уважний і справжній професіонал! Майже 3 місяці, ми з дитиною бігала по лікарях і здавала купу аналізів і проходила (як виявилося) непотрібні обстеження. Спасибі велике за ретельний огляд і розгорнуту консультацію. Рекомендую!
Алла
Наталья Александровна-доктор,встреча с которым есть большая удача. Хочу поблагодарить замечательного врача за ее жертвенную любовь к человеку.Устраняя проблему здоровья Наталья Александровна умеет видеть прежде причину заболевания,выявляя попутно незамеченное пациентом. Благодарю Бога за доктора Наталью,помогающую мне и моим близким преодолеть уныние и болезни.
Я уже много лет болею гипертонической болезнью. Мое артериальное давление то нормализуется, то опять подымается.Благодаря усилиям и хнаниям докрора Наталии Александровны оно быстро приходит в норму и остается так на длительное время.
Київ пр-т Академіка Палладіна, 20
м.Академгородок 8 4 м.Житомирская 14 7
Роса Дент — це ультрасучасна стоматологія, що надає комплексні послуги з терапії захворювань ротової порожнини і зубів. Сучасне технічне оснащення дозволяє отримати максимально достовірний результат і на підставі діагностичних заходів визначити схему лікування.
  • Починка протеза (приварка зуба) 1 300
Київ вул. Феодори Пушиної, 30/32
м.Житомирская 6 2 м.Академгородок 15 5
Багатопрофільний центр сімейної медицини "Family Care" надає послуги в області гомеопатії, сімейної терапії, стоматології, косметології, рефлексотерапії, масажу. У медцентрі працюють лікарі вищої кваліфікаційної категорії.