Гайморотомія в Києві (метро Академмістечко)

Можливо, вас цікавлять лікарі отоларингологи біля зуп. метро Академмістечко
Гайморотомія класична 8900 грн
Знайдено 2 клініки

Сб
Наталья Анатольевна
Звертались з приводу хірургічного втручання для дитини 7 років - аденєктомія. Залишились лише позитивні враження про організацію надання медичної допомоги та чуйність та уважність всього медичного персоналу. Можу рекомендувати цю клініку. Хоча дуже хвилювались . Все пройшло чітко та професійно. Особлива подяка хірургу Молочек Ю.А. Та Ярофеевій Я.В. Наркоз пройшов без ускладнень. Також хочу подякувати адміністратору Тетяні за чуйність до паціентів.Клінііці процвітання та масштабування .
Хочу подякувати Кеяну Давиду Миколайовичу, щелепно-лицьовому хірургу, за видалення каменя з протоки слинної залози. Звернувшись за допомогою до Давида Миколайовича, не пожалкувала жодного разу. Дякую за ваше чуйне ставлення, за ваш професіоналізм. Чіткі були консультації та приємне спілкування і головне я задоволена результатом. Проблема зникла. Дякую!!!
Катерина
Клініка мені дуже сподобалась. Все - від зустрічі на ресепшн до прийому в кабінеті. Але, звичайно, головне - це лікарі, а вони неймовірні. Величезне дякую лікарю Кратіку Андрію за його бездоганну роботу. Якісно, оперативно та впевнено. Без болю та, відповідно страху з моєї сторони. Золоті руки і справжній професіоналізм. Дякую 10 з 10. Справді, не пожалкуєте.
Шемякіна Олена Миколаівна
Вдячна Марії Менджул за врятований зуб. Все було зроблене якісно, вчасно, добре проліковано. Лікар- стоматолог Менджул Марія Андріївна- професіонал своєї справи.
Київ пр-т Перемоги, 119/121, 5 корпус 9 поверх
м.Житомирская 3 2 м.Святошин 24 7 м.Академгородок 23 6
Клініка Prohealth займається наданням хірургічнго, високо кваліфікованого лікування пацієнтам по ЛОР направленню, судинній-хірургії, флебології, щелепно-лицевої хірургії та травматології. Викорустовуємо для цьог сучасне обладнання та спеціалістів ТОП рівня. В клініці є стаціонар з затишними, одномісними палатами. Розташовані біля метро Житомирської.
  • Гайморотомія класична 8 900
  • Гайморотомія двохстороння 14 900
  • Гайморотомія з пластикою співустя 14 900
  • Гайморотомія при гаймориті одонтогенного генезу 8 900
  • Гаймороетмойдектомія 14 900
Київ вул. Ірпінська, 78а
м.Академгородок 12 4 м.Житомирская 20 9
Стоматологічна мережу «МЕД-ДЕО Компані» на Ірпінській надає такі послуги: лікування зубів під мікроскопом, рентген-діагностика останнього покоління, відбілювання зубів, лікування і діагностика карієсу за допомогою високочутливої діагностичної апаратури, лікування ясен апаратом Vector, лікування карієсу і його ускладнень, протезування зубів, виправлення патологій прикусу і положення зубів, видалення зубів і імплантація.