Вініри на зуби в Кривому Розі

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи
Знайдено 4 клініки

Сб
Алина
Была у Анны Васильевны на установке брекетов. Брекеты относила хорошо, ни разу ничего не отпало. За 7 месяцев полностью все зубы стали на свои положенные места. Я очень довольна работой! Рекомендую!
Многие врачи, не хотели иметь дело с удалением зуба мудрости. Он был странной формы и близко расположен к нервным окончаниям. Частная клиника "Мульти-Норма" согласилась мне помочь. Удаление прошло успешно. Дали подробные советы, о дальнейшем уходе.
Василий
Зубная боль стала просто не выносимая. В стоматологической клинике "Мульти-Норма" мне смогли безболезненно помочь в этой ситуации, применяя современное оборудование. Я теперь посещаю только эту частную клинику.
Алиса
Собиралась за границу, нужно было срочно сделать передние зубы красивыми. "Мульти-Норма" за короткое время, применяя метод винирования зубов, помог мне. Учли все мои пожелания. Я очень довольная результатом. В клинике работает специалисты своего дела.
5,3
Кривий Ріг вул. Ватутіна, 72
Приватна стоматологічна клініка "Мульти-Норма" створена більше 15 років тому, виконує всі види стоматологічного лікування зубів і ясен. Персонал клініки складають дипломовані фахівці, які регулярно підвищують рівень знань на профільних конференціях, мають сертифікати.
Кривий Ріг пл. Визволення, 2
Клініка естетичної медицини "Ex Tempore" спеціалізується в сфері стоматології, косметології та пластичної хірургії за допомогою сучасних технологій. Всі фахівці центру мають профільну освіту, беруть участь в конференціях, семінарах.
Кривий Ріг вул. Кропивницького, 46
Стоматологія Юристовських спеціалізується на відновленні втрачених зубів, вирівнювання зубного ряду. Лікарі клініки мають профільну освіту, підвищують рівень кваліфікації на семінарах та конференціях.
4,5
Кривий Ріг вул. Федоренко, 1
Стоматологічний центр "Стома Люкс" допомагає пацієнтам в лікуванні різних хвороб зубів, відновлює гарну посмішку. Дипломовані фахівці клініки мають профільні сертифікати, досвід, навички роботи з сучасними стоматологічними матеріалами та обладнанням.