Підбір окулярів для зору в Харкові (відкриті по сб. клініки)

Знайдено 4 клініки

Екимова Светлана очень внимательна , осмотрела , направила на узи , назначила лечение . Сейчас уже намного легче . Очень грамотный невропатолог . Спасибо Вам большое . Хочется побольше таких врачей .
Людсила
Приємне враження залишила після першої консультації. Відчувається хороша кваліфікація лікаря, пояснює доступно для людини, у якої немає медичної освіти. запропонувала оперативне лікування, але спочатку хоче спробувати допомогти ліками.
Ольга М.
Був приємно здивований співчутливим ставленням лікаря до моєї проблеми. Якісний огляд, діагноз, консультації по телефону в неробочий час. Хороший професіонал і гідна людина. Неодмінно прийду повторно, за необхідності! Рекомендую!
Хочу поделится своим впечатлением о клинике.Рекомендую всем Лоритом,сдесь можно найти своего врача и в одном месте провести все манипуляции для получения правильного лечения!Чисто,приятная атмосфера,вежливый персонал,а это очень важно для пациента!
5,4
Харків вул. Олеся Гончара, 5
м.Пушкинская 14 6 м.Университет 14 4
Спеціалізована клініка "Офтальміка" - це центр, який займається рятуванням від проблем із зором. Клініка відкрита з 2005 року на базі однієї офтальмологічних клінік Харкова у Міській клінічній лікарні №14 ім. професора Л.Л. Гіршмана.
  • Підбір окулярів або мкл 300
5,2
Харків вул. Москалевський, 76
м.Проспект Гагарина 33 7
Багатопрофільний лікувально-діагностичний центр ЛОРІТОМ займається обстеженням, лікуванням та реабілітацією пацієнтів з різними захворюваннями. Прийом ведуть фахівці: невропатолог, терапевт, кардіолог, пульмонолог, ендокринолог, окуліст, гастроентеролог. Це фахівці високого рівня, кандидати медичних наук, лікарі вищої категорії.
Харків вул. Луї Пастера, 2 (дитяча поліклініка № 16)
м.Тракторный завод 30 11 м.им. Масельского 33 8
У лабораторії Лікувально-діагностичний центр «ЦМЕІ» здійснюються такі види досліджень: загальноклінічні; біохімічні; ендокринні; онкологічні; бактеріологічні; імунологічні; на наявність інфекцій; на виявлення алергену; на визначення групи крові; комплексні.