Лазерна стимуляція зору в Харкові (відкриті по сб. клініки)

Знайдено 2 клініки

Сб
Людсила
Приємне враження залишила після першої консультації. Відчувається хороша кваліфікація лікаря, пояснює доступно для людини, у якої немає медичної освіти. запропонувала оперативне лікування, але спочатку хоче спробувати допомогти ліками.
Ольга М.
Був приємно здивований співчутливим ставленням лікаря до моєї проблеми. Якісний огляд, діагноз, консультації по телефону в неробочий час. Хороший професіонал і гідна людина. Неодмінно прийду повторно, за необхідності! Рекомендую!
Дуже приємна в спілкуванні лікар. Консультуюся у неї вже протягом місяця. Допомогла мені подолати багатьох моїх "демонів". Одна із найрозумніших людей, які мені траплялися. Зараз, моє життя значно налагодилося. Спасибі доктору.
Татяна
Перше враження дуже хороше, мені все сподобалося. Приємна атмосфера, усміхнений фахівець, ось що спонукає до розмови. Вона мені дуже допомогла, ви навіть не уявляєте на скільки! Спасибі лікарю. буду продовжувати консультуватися у Вас.
8,5
Харків пр-т. Героїв Харкова, 162
м.Дворец спорта 3 м.Турбоатом 5 м.Площадь Конституции 5
Клініка "BABY LUCK" спеціалізується на апаратному лікуванні вад зору у дітей. Консультаційний прийом пацієнтів проводять офтальмолог і невролог.
5,4
Харків вул. Олеся Гончара, 5
м.Пушкинская 14 6 м.Университет 14 4
Спеціалізована клініка "Офтальміка" - це центр, який займається рятуванням від проблем із зором. Клініка відкрита з 2005 року на базі однієї офтальмологічних клінік Харкова у Міській клінічній лікарні №14 ім. професора Л.Л. Гіршмана.
  • Селективна лазерна трабекулопластика 5 000
  • Коагуляція макули за допомогою навігаційної системи navilas (одне око) 9 500
  • Коагуляція сітківки при периферичних дистрофіях за допомогою навігаційної системи navilas (одне око) 6 700
  • Коагуляція сітківки при діабеті за допомогою навігаційної системи navilas (одне око) 8 700
  • Коагуляція сітківки при відшаруванні сітківки за допомогою навігаційної системи navilas (одне око) 9 700