Видалення сторонніх тіл з піхви в Харкові (Київський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи в Київському районі
Видалення сторонніх тіл з піхви «Доктор (DOCTOR), медицинский центр» 300 грн
Видалення сторонніх тіл з піхви «Европейский Радиологический Центр на Дарвина» 450 грн
Знайдено 3 клініки

Сб
Диана
Хорошо относятся
Анна К.
Мені дуже сильно сподобався лікар! Добре вислухав мене, все детально пояснив. Питань не залишилося взагалі, так детально він мене проконсультував. Ліки допомагають. Дуже приємний чоловік, буду ще до нього записуватися. Спеціаліста рекомендую!
Євгенія
Мені все дуже сподобалось. Це перший лікар в моєму житті, який розмалював все на папірці, та детально пояснив. В кінці консультації дав детальні призначення. Всі таблетки приймаю за розкладом. Дуже вдячна фахівцю за все! Рекомендую!
Олег Д.
Сергей Валериевич провел отличную хирургическую операцию! Спасибо ему большое!
5,3
Доктор (DOCTOR) - це медичний центр, що спеціалізується на комплексній діагностиці та лікуванні захворювань загального профілю. Колектив кваліфікованих лікарів гарантує індивідуальний підхід до кожного клієнта. Всі дії виконуються на професійному рівні. Прийом ведеться за попереднім записом до фахівців будь-якого профілю.
5,2
Многопрофільний медичний центр «Панацея ХХІ век» вже більше 15 років займається діагностикою, терапією та хірургічним лікуванням різноманітних захворювань. Центр має ряд міжнародних та державних сертифікатів.
Працює з
5,2
Харків вул. Дарвіна 8/10 (міська студенська лікарня)
м.Архитектора Бекетова 3 1 м.Пушкинская 12 4
Європейський Радіологічний Центр на Дарвіна — це філія мережі діагностичних центрів, яка була створена в 2010 році за підтримки словацької компанії. До основних переваг центру відноситься висока кваліфікація фахівців і сучасне обладнання, що дозволяє провести УЗД, комп'ютерну, магнітно-резонансну томографію.