Видалення чужорідного тіла з вуха в Харкові (метро Історичний музей)

Можливо, вас цікавлять лікарі отоларингологи біля зуп. метро Історичний музей
Удаление инородного тела из уха «Мамин Дім на Пушкинской» 400 грн
Знайдено 2 клініки

Сб
Юрий
Профи.
Просто відмінний спеціаліст, справжній знавець та віртуоз своєї справи! Не так давно, Віктор Петрович оперував нашого сина. Ми дуже хвилювалися. Але все пройшло чудово!. Зараз наш синочок почуває себе добре. Це все завдяки цьому чудовому лікаря. Щиро вдячні Вам за турботу про здоров'я нашого сина!
Делали ребёнку (3.5 года) аудиограмму. Очень внимательная, отзывчивая и терпеливая врач. За что отдельное спасибо))) Все сделано грамотно и профессионально. Рекомендую
Светлана Сергеевна
Заметила, что муж начал громче говорить и чаще переспрашивать у окружающих, что они сказали. Первое подозрение - падает слух. Пошли в клинику "Медиал". Врач быстро определила проблему, удалила из уха серную пробку и все нормализовалось.
Мамин Дім на Пушкінській — це медичний центр для дітей від народження до 18 років з великою кількістю послуг та для дорослих. У поліклініці доступні комплексні лабораторні дослідження, консультації вузьких спеціалістів та вакцинація не лише для дітей, а й для дорослих.
  • Видалення (діставання) чужорідного тіла з вуха 400
Харків пр-т Героїв Харкова, 11
м.Площадь Конституции 7 6 м.Исторический музей 12 6
Спеціалізований медичний заклад "Медіал" - це клініка, в якій займаються діагностування та лікуванням ЛОР-патологій, а також вирішують проблеми зі слухом.