Пломбування зубів в Харкові (метро Історичний музей)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи біля зуп. метро Історичний музей
Пломба постійного зуба композит 600 грн
Знайдено 3 клініки

Шушпанов Давід Максимович
Дуже добре
Саша
Все понравилось.ходила на УЗИ с мужем - врач очень внимательный.клиника чистая , атмосфера приятная
Наталия
Отличная клиника . Ответственный администратор.Приветливая и внимательная врач Юлия Александровна , спасибо огромное!
Любава
Хочу виявити велику вдячність мд "MedHaus". Дуже привітний ьа милий персонал. Професіоналізм на вищому рівні. Особливо велика вдячність Назарчук Ірина Анатоліївна (лікар невролог, вертебролог) . Лікар - "з великої літери"! Акуратна, делікатна, дуже досвідчена, кваліфікована та просто гарна людина. Я мучилася зі своєю проблемою 1.5 роки. Коректно і зрозуміло пояснивши мені , що зі мною , призначили лікування, яке через 2 неділі дало свій позитивний результат. Дуже вдячна лікарю. "MedHaus " буду рекомендувати 100 відсотків. Дуже задоволена , залишилися тільки приємні враження, жодних мінусів .
8,2
Центр дитячої хірургії та урології "Беатріс" спеціалізується на дитячому здоров'ї в багатьох областях. Надає послуги діагностики, консультації та інші послуги лікування кваліфікованими фахівцями урологами, хірургами, стоматологами.
  • Пломба постійного зуба композит от 600
  • Тимчасова пломба, видалення тимчасової пломби 50
  • Девіт паста + тимчасова пломба 300
  • Тимчасове пломбування к.к. постійних зубів (1 канал) 100
  • Постійна пломбування к.к. пост. зубів (1 канал) 350
5,3
Харків вул. Суздальські Ряди, 8
м.Исторический музей 12 6 м.Площадь Конституции 16 5 м.Южный вокзал 30 6
MedHouse — це сучасний медичний центр нового формату. Клініка працює за такими напрямками: УЗ-діагностика, ендокринологія, урологія, терапія, трихологія, психотерапія, проктологія, неврологія, педіатрія, кардіологія, дерматологія, гастроентерологія і ін.
4,3
Багатопрофільний діагностичний медичний центр "Велкам" надає послуги населенню по 7 основними напрямками: гінекологія, дерматологія, венерологія, урологія, стоматологія, кардіологія і отоларингологія.