Пілінг обличчя в Харкові (метро Історичний музей)

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи біля зуп. метро Історичний музей
Пилинг лица «Мамин Дім на Пушкинской» 700 грн
Знайдено 3 клініки

Юрий
Профи.
Просто відмінний спеціаліст, справжній знавець та віртуоз своєї справи! Не так давно, Віктор Петрович оперував нашого сина. Ми дуже хвилювалися. Але все пройшло чудово!. Зараз наш синочок почуває себе добре. Це все завдяки цьому чудовому лікаря. Щиро вдячні Вам за турботу про здоров'я нашого сина!
Станислав
Врач брала анализы лично. Потом поставила несуществующий диагноз "трихомониаз" и прописала дорогостоящее лечение с капельницами и т.д.. Мне хватило ума обратиться к другому специалисту и стать анализы в независимой лаборатории, которые показали что я здоров. Вот так я сходил к ней на прием.
Ольга Викторовна
Большая благодарность за профессионализм! Доверяю её опыту и рекомендую обращаться в центр дерматологии плюс! Спасибо, Светлана Ивановна!
Мамин Дім на Пушкінській — це медичний центр для дітей від народження до 18 років з великою кількістю послуг та для дорослих. У поліклініці доступні комплексні лабораторні дослідження, консультації вузьких спеціалістів та вакцинація не лише для дітей, а й для дорослих.
  • Пілінг (чистка) обличчя 700
  • Пілінг (чистка) обличчя 3 000
  • Пілінг (чистка) обличчя 800
  • Пілінг (чистка) обличчя 3 500
У кабінеті дерматовенеролога клініки «Дерматологія плюс» проводиться лабораторна діагностика та комплексне лікування різних венеричних і шкірних захворювань. Також виконуються косметологічні маніпуляції.
4,3
Спеціалізована клініка "Інститут Гіалуаль" - це медичний заклад, в якому проводяться дослідження, розробки і застосування новацій для підтримки краси та молодості всього тіла.