Лазерна епіляція губ в Харкові (Шевченківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи в Шевченківському районі
Верхня губа (жІнки) 220 грн
Знайдено 2 клініки

Сб
Кислинська Мария Юрьевна
Сподобалось, компетентний лікар
Лопаткіна ОленаАнатоліївна
Большое спасибо за консультацию. Мне все понравилось.
Євгенія
Загалом клініка дуже високого рівня! Лікарі, адміністратори -висококваліфіковані, викликають лише позитивні емоції. Мої батьки та чоловік ( пенсіонери) також записані до цієї клініки, а саме - до офтальмолога Погребняк Анни Олександрівни. Професійний та висококваліфікований лікар! Дякую за увагу та професійність, а також поважне відношення до пенсіонерів!
Александр
Анна Васильевна огромная вам благодарность, за сделаную операцию по восстановлению слезного мешка , очень хороший специалист, умничка.
8,6
Харків вул. Хвильового (Маяковского), 24
м.Университет 15 5 м.Пушкинская 11 5 м.Архитектора Бекетова 16 7
Центр сучасної медицини ДОКАРТ - це багатопрофільний центр, де можна швидко і ефективно позбутися проблем зі здоров'ям, отримати медичне обслуговування європейського рівня в комфортних умовах і з застосуванням високотехнологічного обладнання.
  • Верхня губа (жІнки) 220
  • Верхня губа (чоловіка) 360
Харків вул. Шевченко, 142
м.Госпром 5 м.Университет 5 м.Пушкинская 10
Медичний центр "Сімейна консультація" - багатопрофільна клініка, яка надає пацієнтам широкий спектр лабораторно-діагностичних послуг, відповідних найсуворішим стандартам сфери охорони здоров'я. Штат медичного центру - висококваліфіковані фахівці різного профілю з великим досвідом клінічної діяльності.
  • Лазерна епіляція Верхня губа 400