Вибілювання зубів в Харкові (метро Центральний ринок)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи біля зуп. метро Центральний ринок
Вибілювання зубів «Стоматологическая клиника Доктора Мезенцева» 300 грн
Знайдена 1 клініка

Дарина Николаевна - супер профи. Респект!
Александр
С самого детства боялся стоматологов… первый раз в эту клинику попал по настойчивым рекомендациям мамы примерно в 2006-2007 году. И в моём сознании перевернулось мнение о стоматологии!!! Попал в золотые руки Грязновой Елены Павловны! И теперь без страха, тревоги и нервов прихожу на приёмы! Я искренне благодарен Елене Павловне за то, что могу улыбаться на все 32, за то, что мне комфортно есть любую пищу! И при этом я не испытывал никакого дискомфорта во время лечения! Елена Павловна, спасибо большое за Ваш профессионализм и человеческое отношение!
Семья Петровых выражает огромную благодарность Грязновой Елене Павловне за внимание и чуткость ко мне, мужу и дочери при оказании стоматологической помощи на протяжении 10 лет. За это время Елена Павловна показала себя высоким профессионалом, разносторонне квалифицированным специалистом, так как обращалась к ней и по поводу удаления зуба мудрости, и протезирования, и пломбирования, и чистки полости рта,,,, Все было сделано добросовестно и качественно. Огромное спасибо за Ваш труд.
Клиника отличная, обслуживание на высшем уровне. Работают профессионалы и специалисты своего дела
Харків вул. Слов'янська, 8
м.Южный вокзал 1 1 м.Центральный рынок 13 4
Стоматологічна клініка Доктора Мезенцева надає повний спектр послуг від дитячої до реконструктивної стоматології похилого віку, з вирішенням складних та спірних клінічних ситуацій. Незалежна експертиза результатів лікування в інших клініках із юридичною підтримкою. Приймають лікарі: Компаниец Наталья Викторовна, Мартынова Анастасия Вадимовна

Вибілювання зубів в лікарнях в інших районах Харкова

Харків пр-т Петра Григоренка, 7
м.Дворец спорта 4 4 м.Армейская 22 5 м.Турбоатом 22 4
Стоматологія SVDent – це сучасна стоматологія у місті Харків для всієї родини. У нас лікуються цілі покоління родин. Нам вже 25 років. Наша ціль – це допомога людям. Ми охоплюємо увесь спектр стоматологічних послуг: починаючи з огляду і закінчуючи складним хірургічними операціями. У нас працюють стоматологи усіх напрямків: терапевти, ортопеди, гігієністи, хірурги, імплантологи, ендодонтисти, ортодонти, пар одонтологи. Приймає лікар: Гринберг Радислав Александрович
  • Отбеливание зуб от 3 000
  • Професійне відбілювання зубів (1 зуб)/ Beyond от 500
  • Внутрішньоканальне відбілювання з використанням гелю (1 зуб) 500
Працює з
Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Пт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-18:00
Харків вул. Академіка Павлова, 140 А
м.Студенческая 4 3 м.Героев Труда 14 4
Спеціалізований медичний центр "Dental-clinic" почав функціонувати в 2000 році як клініка сімейної стоматології.
  • Внутрішньоканальне відбілювання зуба от 300