Авторефрактометрія в Харкові (відкриті по сб. клініки)

Знайдено 6 клінік

Зельман Елизавета Сергеевна
Я была на приеме у уролога -Анатолия Валентиновича. Были большие проблемы с почками и мочевым пузырем. Благодаря Анатолию Валентиновичу, забыла о своей болезни. Отличное обслуживание,приятные врачи, которые действительно хотят помочь человеку.
Хочу выразить благодарность гинекологу Ираде Юсифовне,были проблемы с женским здоровьем.Вылечилась чувствую себя отлично,отдельную благодарность клинике ^Аремит^ которая находится рядом с моим домиком
Я была у Ирады Юсифовны, очень внимательная, добрая, отзывчивая, мне помогла , рекомендую лучший гинеколог
Дуже приємна в спілкуванні лікар. Консультуюся у неї вже протягом місяця. Допомогла мені подолати багатьох моїх "демонів". Одна із найрозумніших людей, які мені траплялися. Зараз, моє життя значно налагодилося. Спасибі доктору.
8,5
Харків пр-т. Героїв Харкова, 162
м.Дворец спорта 3 м.Турбоатом 5 м.Площадь Конституции 5
Клініка "BABY LUCK" спеціалізується на апаратному лікуванні вад зору у дітей. Консультаційний прийом пацієнтів проводять офтальмолог і невролог.
8,4
Харків вул. Полтавский Шлях, 115
м.Холодная гора 10 3 м.Южный вокзал 30 6
Клініка «АРЕМ» - медичний центр, який надає послуги з вісімнадцяти медичних напрямків. В установі ведуть прийом лікарі вищої категорії.
5,4
Харків вул. Олеся Гончара, 5
м.Пушкинская 14 6 м.Университет 14 4
Спеціалізована клініка "Офтальміка" - це центр, який займається рятуванням від проблем із зором. Клініка відкрита з 2005 року на базі однієї офтальмологічних клінік Харкова у Міській клінічній лікарні №14 ім. професора Л.Л. Гіршмана.
  • Кераторефрактометрія 100
  • Безконтактна бінокулярна рефрактометрія plusoptix 200
5,4
Харків вул. Маршала Рибалка, 4
м.Армейская 12 3 м.Дворец спорта 21 3
Багатопрофільний медичний діагностичний центр НЕЙРОН з 2000 надає допомогу населенню в постановці діагнозів та лікуванні захворювань в галузі ендокринології, неврології, психіатрії, кінезотерапії, терапії, педіатрії, ортопедії, ЛОР та полісомнографії.
5,2
Харків вул. Москалевський, 76
м.Проспект Гагарина 33 7
Багатопрофільний лікувально-діагностичний центр ЛОРІТОМ займається обстеженням, лікуванням та реабілітацією пацієнтів з різними захворюваннями. Прийом ведуть фахівці: невропатолог, терапевт, кардіолог, пульмонолог, ендокринолог, окуліст, гастроентеролог. Це фахівці високого рівня, кандидати медичних наук, лікарі вищої категорії.