Клініки логопедії в Харкові (метро Архітектора Бекетова)

Можливо, вас цікавлять лікарі логопеди біля зуп. метро Архітектора Бекетова
Консультація логопеда 400 грн
Знайдено 2 клініки

Юрий
Профи.
Катя
С дества заикаюсь. Все вокруг советовали выбивать клин клином и идти на сцену, но у меня паническая боязнь! Родители нашли эту клинику и я решила попробовать. Результат превзошел все ожидания. Защитила бакалавра, сама, перед огромной аудиторией практически не запинаясь!
Просто відмінний спеціаліст, справжній знавець та віртуоз своєї справи! Не так давно, Віктор Петрович оперував нашого сина. Ми дуже хвилювалися. Але все пройшло чудово!. Зараз наш синочок почуває себе добре. Це все завдяки цьому чудовому лікаря. Щиро вдячні Вам за турботу про здоров'я нашого сина!
Помощь Елены Анатольевны неоценима. Безмерно благодарим от всей семьи
Мамин Дім на Пушкінській — це медичний центр для дітей від народження до 18 років з великою кількістю послуг та для дорослих. У поліклініці доступні комплексні лабораторні дослідження, консультації вузьких спеціалістів та вакцинація не лише для дітей, а й для дорослих.
  • Консультація логопеда 400
  • Консультація логопеда 350
Риторика
Медичний центр спеціалізованого типу "Риторика" - це установа, яка займається правильним розвитком мови дитини і усуває порушення у мовленні. У центрі працюють лікарі кількох профільних спеціальностей.