Вибілювання зубів методом Air Flow у Дніпрі (Соборний район)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи у Соборному районі
Вибілювання зубів методом Air Flow «Стоматология Н+ на Набережной Победы» 200 грн
Знайдена 1 клініка

Ваня Нагаев
самый лучший доктор это Бурага Илона Александровна , все делает изумительно и самое главное и цена хорошая и качество отпад
25 мая '18 г.
Александр
Был в клинике у доктора Бурага Илона,все очень понравилось,все рассказали и дали толковые рекомендации!!!!Всем рекомендую
25 мая '18 г.
Геннадий
Шикарное отношение к клиентам.Образованный персонал,огромная благодарность Нигай Анне.
03 октября '17 г.
Карина
Я лечила зуб у Бурага Илона пломбу не видно,доктор вылепила каждый изгиб зуба,не все доктора так заморачиваются. некоторые залепят,и так сойдет.
13 сентября '17 г.
Дніпро вул. Набережна Перемоги, 58
м.Вокзальная 87 13
Сучасна клініка "Стоматологія Н +" на Набережній Перемоги спеціалізується на лікуванні і профілактиці захворювань зубів.
Сб: 09:00-15:00

Вибілювання зубів методом Air Flow в лікарнях в інших районах Дніпра

8,2
Дніпро вул. Леоніда Стромцова, 3 А (оф. 212-217)
м.Вокзальная 65 13
Полімед — це сучасний медичний центр заснований 1999 року, що надає стоматологічні послуги для пацієнтів будь-якого віку. На території клініки можна отримати комплексну допомогу в напрямку імплантації, протезування, естетичної стоматології та дитячої стоматології. Лікування захворювань ротової порожнини і зубного ряду здійснюється з використанням сучасного технічного оснащення і якісних матеріалів. Кваліфікований персонал регулярно прокачує свої навички, що дозволяє впроваджувати на практиці інноваційні технології лікування.
Сб: 08:00-21:00 Нд: 08:00-21:00
8,2
Дніпро смт Слобожанське, вул. Володимирська, 1
Брамадент — це сучасна стоматологія, що спеціалізується на здоров'ї ротової порожнини та зубного ряду. На території клініки працюють профільні фахівці, які регулярно підвищують рівень кваліфікації. На практиці широко впроваджуються сучасні методики терапії, що дозволяє досягти максимальної ефективності в ході лікування.
  • Професійна гігієна (уз-чистка, air-flow, полірування з фторсодержащей пастою) 900
Сб: 09:00-14:00