Переривання вагітності (аборт) у Дніпрі (метро Вокзальна)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи біля зуп. метро Вокзальна (Дніпро)
Переривання вагітності (аборт) «Центр планирования семьи Тамары Луговской» 3800 грн
Переривання вагітності (аборт) «Клиника семейной медицины» 2870 грн
Переривання вагітності (аборт) «Ваш Доктор, медицинский центр» 4200 грн
Знайдено 3 клініки

Сб Нед Цілодобово
Саша
Невропатолог привела прием на очень высоком уровне, с осмотром, беседой, грамотно было прочитано снимки КТ, назначила правильно лечение, и назначения, что делать дальше. Большое спасибо. Всем рекомендую.
Благодарю !!
Благодарю персонал, ресепшн и УЗИ доктор , даже не знаю как ФИО. Не совсем стандартная ситуация была, но отнеслись по человечки и спасли меня в этот день . Благодарю , всех жизненных благ.
Наталия
Очень довольна-спасибо!!Проходила УЗИ у Корень Натальи всё было доступно и понятно - на все вопросы очень вежливо ответила. Я довольна уровнем узиста-она человек своего дела и хороший профессионал ))) и персонал УЗИ тоже очень приветливый))))так что рекомендую-я не пожалела, а осталась довольная
Дніпро пр-т Дмитра Яворницького, 67 А
м.Вокзальная 28 7
Центр планування сім'ї Тамари Луговської — це сучасний медичний центр для всієї родини. У медичному центрі надається послуга супроводу вагітності, проводяться всі види УЗД дітям і дорослим. Ведуть прийом спеціалісти з багаторічним досвідом роботи. У МЦ ви можете здати лабораторні аналізи.
Дніпро пр-т Дмитра Яворницького, 123 А
м.Вокзальная 1 1 м.Метростроителей 20 6
Медичний центр широкого профілю "Ваш доктор" надає лікувально-діагностичні послуги по напрямках: гінекологія, урологія, хірургія, офтальмологія, гастроентерологія, отоларингологія, дерматологія.
5,4
Дніпро вул. Горького, 16
м.Вокзальная 11 3
У «Клініці сімейної медицини» надають наступні послуги: КТ і МРТ; кардіологічна ударно-хвильова терапія; денситометрія; оперативна гінекологія та урологія; лабораторна, ультразвукова та функціональна діагностики; консультації профільних фахівців; гастроскопія; рентгенівські знімки в різних проекціях; оперативна травматологія; нейрохірургія; коронарографія.