Накладення гіпсу у Дніпрі (метро Вокзальна)

Можливо, вас цікавлять лікарі травматологи біля зуп. метро Вокзальна (Дніпро)
Накладення гіпсу «Медицинский центр JMC (Джей Эм Си)» 330 грн
Накладення гіпсу «Клиника Долголетия, медицинский центр» 820 грн
Знайдено 2 клініки

Нед
Альона
Щудро Сергій Олександрович професіонал своєї справи! Дуже крутий лікар і гарна, приємна людина. Рекомендую!
Лариса
Очень понравилось. Хорошее обслуживание. Рекомендую
Михаил
Высоковалифицированные врачи. Прекрасная материальная база. Приветливый рецепшин. Отличная клиника. Врач-хирург Марк Петрович мастер своего дела. Рекомендую!
Кит
Прекрасная клиника, получил качественную и отличную консультацию от врача, и остался доволен. Рекомендую!
5,7
Дніпро вул. Херсонська, 10 А
м.Вокзальная 15
  • Накладання гіпсу на верхню кінцівку / нижню кінечність до пахової області 820
  • Накладання гіпсу на верхню кінцівку / нижню кінечність до пахової області з репозицією 1 020
  • Накладення гіпсу на кисть, передпліччя, стопу, гомілку (без урахування матеріалів) 530
  • Накладення гіпсу на кисть, передпліччя, стопу, гомілку (без урахування матеріалів) з репозицією 650
  • Накладення гіпсу на нижню кінцівку 750
5,6
Дніпро ул. Шолом Алейхема, 4/26
м.Вокзальная 39 16
Єврейський медичний центр «Джей Ем Сі (JMC)» є приватною структурою. Серед послуг клініки: проведення консультацій педіатра, терапевта, а також вузьких спеціалістів (кардіолога, хірурга, невропатолога, проктолога, уролога, гінеколога, ендокринолога, гастроентеролога); широкий спектр клінічних аналізів; спірографія; ЕКГ; діагностика (УЗД) і ін.
Працює з
Пн: 08:00-19:30 Вт: 08:00-19:30 Ср: 08:00-19:30 Чт: 08:00-19:30 Пт: 08:00-15:00 Нд: 08:00-19:00