Сторінка 4. Клініки дерматології у Дніпрі (метро Вокзальна)

Знайдено 40 клінік

зоя васиьевна
Лечусь в клинике 5 лет, лечилась у многих специалистов, хотелось бы особенно отметить заведующую дневного стационара Анна Валерьевну, медсестру дневного стацинара Оксану, медсестру физкабинета Валентину Николаевну, Прекрасные специалисты своего дела, внимательные, ответственные,сама клиника, начиная с порога, располагает приятными впечатлениями, везде чистота, ни каких очередей, быстрое обслуживание и внимательное обслуживание в регистратуре. Никому не верьте, приходите в клинику останетесь довольны. На данный момент лечусь в дневном стационаре, врач Анна Валерьевна просто врач от бога, а медсестра Оксана просто супер. Простите нас, наши дорогие врачи, за что, что спасая нам жизнь, вы еще и получаете от некоторых неблагодарных людей негатив и разочарование.
Диана
Юлия Игоревна, благодаря вам, я больше не боюсь людей в белых халатах. Спасибо вам за дочку!
Світалана
Нещодавно переїхала, і довелося шукати нового лікаря. Знайома порадила Юлію Ігорівну. Дуже хороший лікар і професіонал своєї справи. тепер завжди буду звертатися лише до неї за допомогою, та рекомендувати друзям та знайомим!
Марія
У нашому місті важко знайти хорошого лікаря, але мені пощастило. Я потрапила на прийом до Юлії Ігорівни. Спеціаліст дійсно хороший, та кваліфікований. дуже подобається як вона проводить прийом. Все просто чудово, задоволена її роботою!
Дніпро вул. Гладкова, 29а
м.Вокзальная 117 21
Багатопрофільний медичний центр "Медінвест" пропонує пацієнтам всебічну діагностику організму, консультативний прийом фахівців різних напрямків, лікування та профілактичні огляди.
Дніпро вул. Шевченка, 20
м.Вокзальная 15
Центр здоров'я і краси «Лінія» надає пацієнтам широкий перелік косметологічних процедур і лікувально-діагностичних послуг. У центрі можна записатися на прийом до дерматолога, косметолога, гінеколога, вертебролога, терапевта, мамолога, онколога, уролога, невролога та масажиста. Заклад оснащений високоточним медичним обладнанням.
Дніпро вул. Староказацька (кол. Комсомольська), 25
м.Вокзальная 33 8
Спеціалізована клініка лазерної медицини та косметології «Анабель» знаходиться в Інституті краси «Акварель».
Дніпро пр-т Пушкіна, 11
м.Вокзальная 17 4 м.Метростроителей 24 7
Багатопрофільний медичний центр "Сімейна клініка" проводить діагностику і лікування за різними напрямками медицини.
3,7
Дніпро пл. Соборна, 2 К
м.Вокзальная 30
Клініка "Чоловік і жінка" спеціалізується на діагностиці та лікуванні різних захворювань у чоловіків і жінок. Основні напрямки роботи медичного закладу - акушерство і гінекологія, урологія, сексологія, андрологія, дерматологія, венерологія, проктологія, нефрологія та косметологія.
3,7
Дніпро вул. Симферопільська 2
м.Вокзальная 16 5
Медичний центр Фемілі Медікал Клінік (Family medical clinic) — сучасний медичний заклад, що надає пацієнтам широкий спектр лікувально-діагностичних послуг за 36 напрямами. У клініці функціонує реабілітаційне відділення і проводяться всі види масажу.
Дніпро пр-т Мануйлівський, 9
м.Вокзальная 30 м.Метростроителей 40
Медико-косметологічний центр "Н-Лайт" надає пацієнтам широкий перелік послуг в області косметології та стоматології. У клініці працюють лікарі з великим досвідом роботи (більше 10 років), використовуються тільки сучасні методики та новітнє обладнання.
Дніпро вул. Привокзальна, 3
м.Вокзальная
Клініка «Оберіг» - багатопрофільна сучасна клініка, що надає пацієнтам широкий спектр лікувально-діагностичних послуг. Провідні напрямки роботи клініки: гінекологія, вертебрологія, гомеопатія, дерматологія та косметологія, неврологія, масаж, психіатрія, психологія та ендокринологія.
Дніпро пр-т Дмитра Яворницького, 107
м.Вокзальная 10 5
Професіоналізм і розробка індивідуальної програми для кожного клієнта - запорука успіху Центру сучасної естетичної медицини і студії тіла.
Дніпро пер. Фестивальний, 1 а
м.Вокзальная 20