Сторінка 3. Клініки офтальмології у Дніпрі

Знайдено 36 клінік

Сб Нед Цілодобово
Віра
Дуже хороший та досвідчений лікар. Уже неодноразово консультувалася у Анни Олександрівни з приводу різних захворювань. Завжди впевнена у висококваліфікованому огляді та лікуванні. Уважний до здоров'я пацієнтів лікар! Хочу побажати Вам витримки та наснаги у Вашій нелегкій праці! Рекомендую!
Мирослава
Делаю в этой клинике антицеллюлитный массаж с обертыванием. Цена на услугу приемлемая, обслуживание и сервис замечательные. Привела сюда свою подругу, она тоже довольна. Спасибо руководству и врачам!
Надежда
Моей дочери 5 лет и она плохо выговаривает некоторые буквы. Соседка посоветовала обратиться к логопеду в лечебно-диагностический центр «Ваше здоровье», сказала, что здесь работают отличные врачи. И ее слова подтвердились. После трех занятий дочь заметно лучше выговаривает слова. Будем продолжать лечение.
Екатерина
Сын начал часто жаловаться на боли в животе. Я привела его в клинику «Ваше здоровье» к детскому гастроэнтерологу. Врач осмотрел ребенка, назначил анализы и прописал курс лечения. Все не так страшно, как я себе навыдумывала. Рекомендую этот центр!
Дніпро вул. Європейська, 30
м.Вокзальная 35 9
Лікувально-діагностичний центр "Ваше здоров'я" працює за принципом «домашнього (сімейного) лікаря», але з використанням досягнень медичної науки. ЛДЦ "Ваше здоров'я" обладнаний новітньою апаратурою (цифровий рентген-апарат, магнітно-резонансний томограф), використання якої дозволяє отримувати точні результати обстеження.
Дніпро вул. Космічна, 19
м.Вокзальная 131 20
Спеціалізований офтальмологічний центр "Погляд" - це клініка лазерної корекції зору, яка почала функціонувати у 2006 році. Фахівці медичного центру регулярно беруть участь у міжнародних конференціях і симпозіумах. У клініці ведуть прийом професори та кандидати медичних наук.
Дніпро вул. Княгині Ольги, 16
м.Вокзальная 10 м.Метростроителей 20
Медичний центр «Клініка сімейної медицини» - медустанова, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні різних захворювань у дорослих і дітей. Це перша приватна клініка повного циклу, відкрита в Дніпропетровську в 1996 році. За цей час лікарі клініки допомогли вилікуватися безлічі пацієнтів різних вікових груп. На даний момент в медичному центрі працюють і консультують лікарі 42 спеціальностей.
Дніпро вул. Гладкова, 29а
м.Вокзальная 117 21
Багатопрофільний медичний центр "Медінвест" пропонує пацієнтам всебічну діагностику організму, консультативний прийом фахівців різних напрямків, лікування та профілактичні огляди.
Дніпро вул. Михайла Грушевського, 24
р.Центральный
  • Консультація офтальмолога 350
Cеть клиник "Визиум"
4,3
Дніпро м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, 39
Сучасна офтальмологічна клініка відновлення зору "Візіум" в Северодонецьку - філія великої мережі очних клінік. Спеціалізується медичний заклад на лікувально-діагностичних процедурах, спрямованих на поліпшення зорових функцій дітей і дорослих. У штаті клініки офтальмологи вищої, першої та другої кваліфікаційної категорії, кандидати медичних наук.
Дніпро пр-т Петра Калнышевського, 17 А
р.Индустриальный
Медичний центр «Ньюмедіа» - клініка, що надає дорослим і дітям широкий перелік лікувальних і діагностичних послуг. Основні напрямки роботи установи: педіатрія, терапія, ендокринологія, хірургія, неврологія, офтальмологія, отоларингологія, логопедія, кардіологія, алергологія та масаж. Також можна записатися на прийом до гастроентеролога, гінеколога, дієтолога, генетику, нефролога та інших фахівців.
Дніпро наб. Перемоги, 78
р.Соборный
Дитячий медичний центр «Ох і Ах» - клініка, яка спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні різних захворювань у дітей. Особливу увага в установі приділяється обладнанню, так як від якості проведення діагностичних досліджень залежить правильність постановки діагнозу і, відповідно, лікування та прогноз.
Дніпро вул. Симферопільська 2
м.Вокзальная 16 5
Медичний центр Фемілі Медікал Клінік (Family medical clinic) — сучасний медичний заклад, що надає пацієнтам широкий спектр лікувально-діагностичних послуг за 36 напрямами. У клініці функціонує реабілітаційне відділення і проводяться всі види масажу.