Пугач Тетяна Олександрівна

Терапевт
лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань терапевтичного профілю. Консультує з питань вакцинації та правильного харчування. Лікує грип, ГРВІ, хронічний бронхіт, тонзиліт, отит, холецистит, харчові отруєння та риніт. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах по терапії.

Лікар працює в клініках:
Дніпро пр-т Дмитра Яворницького, 67 А м.Вокзальна287
Дніпро пр-т Яворницького, 107 А р.Центральний

Рекомендую! Специалист своего дела! Доктор помогла справиться с тяжелым течением ковида

• 1999 р. — Дніпропетровська державна медична академія, «Лікувальна справа» спеціаліст.

• Посвідчення про підвищення кваліфікації (тематичне удосконалення) «Актуальні питання пульмонології».
  • Посвідчення про проходження підвищення кваліфікації циклу спеціалізації ПАЦ « Терапія».
  • Посвідчення лікаря вищої кваліфікаційної категорії зі спеціальності «Терапія».
  • 2021 р. — Курс "Основи ехокардіографії".

Лікар-терапевт надає послуги

• консультації, лікування.

Лікар-терапевт займається лікуванням захворювань

• ГРВІ;
  • захворювання органів дихання, зокрема. бронхіти, ГРВІ, пневмонії;
  • захворювання органів серцево-судинної системи, зокрема. гіпертонічна хвороба 1-3ст, вегетосудинна дистонія;
  • захворювання органів травної системи;
  • біль у суглобах (суглобовий синдром при подагрі, ревматизмі);
  • біль за грудиною.