Помельнікова Юлія Андріївна

Гінеколог, дитячий гінеколог
21 рік досвіду
лікар вищої категорії
Викликати додому
Надає кваліфіковану первинну медичну допомогу дітям Проводить динамічний нагляд за станом здоров'я кожного члена сім'ї з проведенням необхідного обстеження та оздоровлення за індивідуальним планом. Використовує сучасні методи профілактики, діагностики, лікування та реабілітації.

Лікар працює в клініках:
Одеса вул. Академіка Корольова 33 Б р.Київський
Одеса вул. Академіка Корольова 33 Б р.Київський

Немає відгуків

• 2002 – закінчила Донецький державний медичний університет імені М. Горького за спеціальністю «Лікувальна справа».
  • 2002 – лікар-інтерн за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» в родовому відділені Центральна міська клінічна лікарня №6, м. Донецьк.

• 2007 – отримано сертифікат «Рак шийки матки. Можливості вакцинопрофілактики».
  • 2008 – отримано сертифікат «Нові перспективи терапії запальних захворювань у жінок».
  • 2008 – отримано сертифікат «Джаз – інноваційний контрацептив».
  • 2008 – отримано свідоцтво за спеціальністю «Колькоскопія».
  • 2009 – отримано сертифікат лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Акушерство і гінекологія».
  • 2010 – отримано сертифікат «Актуальні питання діагностики та лікування безпліддя у сучасних умовах».
  • 2010 – отримано сертифікат «Ендокринна гінекологія».
  • 2010 – отримано сертифікат «Гармонія гормонів – основа здоров’я жінки».
  • 2010 – отримано сертифікат «Профілактика та лікування порушень репродуктивного здоров'я у жінок з ожирінням».
  • 2010 – отримано сертифікат «Гінекологічна ендокринологія».
  • 2011 – отримано сертифікат «Церварикс – нові дані».
  • 2011 – отримано сертифікат «Актуальні питання акушерства, гінекології та перинатології».
  • 2011 – отримано сертифікат «Основи збереження вагітності».
  • 2012 – отримано сертифікат «Актуальні питання збереження репродуктивного здоров’я дівчат – підлітків і молодих жінок».
  • 2012 – отримано сертифікат «Актуальні питання ендокринної гінекології».
  • 2016 – отримано сертифікат «Плазмоліфтинг в гінекології».
  • 2017 – отримано сертифікат «Ендометріози та репродукція: лікувальні підходи».
  • 2018 – отримано сертифікат «Запалення та репродуктивне здоров’я жінки».
  • 2019 – отримано сертифікат «Планування сім’ї, збереження репродуктивного потенціалу країни».
  • 2019 – отримано сертифікат «Інноваційні технології в гінекології, мамології та естетичній медицині».
  • 2021 – отримано сертифікат «Зустрічі професіоналів: якість життя жінки 40+».
  • 2021 – отримано сертифікат «З колькоскопії та менеджменту вульвовагінальної патології».
  • 2021 – отримано сертифікат «Метаболічний синдром в ендокринно-гінекологічному аспекті».

• 2020 - член Всеукраїнської «Асоціації гінекологів-ендокринологів».

Лікар-гінеколог надає послуги

• Колькоскопія